dátový analytik/ Junior python developer

• zmysluplná práca, ktorá má priamy a významný dopad na hospodárenie štátu a stav nášho zdravotníctva • príjemná pracovná atmosféra a mladý kolektív • spolupráca so skutočnými odborníkmi v oblasti zdravotníctva • Multisport karta • flexibilný pracovný čas • 5 dní za mesiac na prácu z domu • 5 - 10 d
python
verejné obstarávanie
analýza
analytik
analytička
štátna správa
IT
programovanie
Miesto
Limbová 2, Bratislava
Ihneď (dohodou)
Typ pracovnej ponuky
Trvalý pracovný pomer
Mesačná odmena
1600 - 2400 €

Náplň práce

• Rozvoj interných nástrojov naprogramovaných v Pythone
• Zber, čistenie a analýza rôznorodých dát
• Automatizácia a digitalizácia interných procesov
• Komunikácia so širokým spektrom ľudí z nemocníc, kontrolných úradov a súkromného sektoru

Koho hľadáme

• Iniciatívny, lucídny a zvedavý človek
• Skúsenosti s programovaním v pythone (pandas, tkinter, regex, selenium...)
• Pokročilejšia znalosť Excelu (funkcie, kontingenčné tabuľky..)
• absolvent vysokej školy (absencia titulu v štátnej správe limituje plat)
• skúsenosti v zdravotníckom sektore alebo obstarávaní výhodou
• soft skills na úrovni, hľadáme človeka, čo bude problémy riešiť, nie vytvárať
• angličtina B2

Odbor špecifikácií a cenových máp robí dátové podklady pre potreby verejného obstarávania. Jedná sa teda o prácu s technickými špecifikáciami zdravotníckych prístrojov, hodnotenie efektívnosti nákupov, dizajn systémov nákupu a kontrolných mechanizmov. Máme možnosť stopnúť predražené zákazky, zákazky našité na jedného uchádzača, či jednoducho neefektívne zákazky. Náš prístup k širokému spektru dát nám umožňuje napríklad hľadať kartely alebo predikovať potrebu obstarávania.

Dodatočné informácie

V prípade záujmu nám prosím pošli svoje CV a krátky motivačný list. Ak sa nám Tvoja motivácia a profil páčia, pozveme Ťa na osobný/video pohovor.

Detaily

  • Čerstvý absolvent vysokej školy
  • Mladý profesionál (prac. skúsenosti do 3 rokov od ukončenia VŠ)
  • Profesionál

Manažér

LinkedIn profil

Ministerstvo zdravotníctva SR vo všeobecnosti nepotrebuje žiaden úvod a na rozpis jednotlivých aktivít ktoré vykonáva okolo 500 zamestnancov je tento priestor prikrátky. Všetci sa ale snažíme vylepšiť..
Viac o organizácii
16. 1. 2023
17. 1. 2023