Technologický architekt

Bratislava
Profesionál
Navrhuje architektúru IT riešení štátu do koncepcie informatizácie verejnej správy a dohliada na dosiahnutie cieľov
IT
architekt
modelovanie architektúry IT
technologická architektúra
1. september 2021
nástup
Trvalý pracovný pomer
typ pracovnej ponuky
Kompenzácia neuvedená

Detaily

15. aug 2021

Náplň práce

  • návrh cieľovej vízie pre technologickú architektúru štátneho IT

  • príprava vstupov do kľúčových strategických dokumentov pre oblasť technologickej architektúry

  • koordinácia technologickej architektúry so účastníkmi aktív IT štátu

  • návrh riešení a architektonických prístupov pre cloudové služby a jednotlivé produkty

  • revízia návrhov riešení a architektonických prístupov pre eGovernment aktivity

  • dohľad  a sledovanie napĺňania referenčnej architektúry v cloude

  • tvorba architektúry komunikačnej infraštruktúry

  • definovanie a riadenie princípov a smerovania štátneho cloudu

Koho hľadáme

Kvalifikačné požiadavky:

  • vysokoškolské vzdelanie II. stupňa

  • relevantná odborná prax 3 roky v oblasti technologickej architektúry IT

Odborný profil:

  • znalosť anglického jazyka slovom a písmom na konverzačnej úrovni

  • znalosť práce s PC: MS Word, MS Excel, MS Power Point, Outlook, Internet

  • znalosť z oblasti modelovania architektúry IT

Osobnostné predpoklady a zručnosti:

  • analytické, koncepčné a strategické myslenie

  • samostatnosť

  • svedomitosť a spoľahlivosť

  • schopnosť tímovej spolupráce

Ponúkame možnosť byť účastný na zmenách, ktoré budú mať priamy vplyv na životy miliónov občanov Slovenska. Našim cieľom je, aby pre štát pracovali tí najlepší. Aby bola pre nich česť podieľať sa na zmenách v prospech celej krajiny. Ak chceš pomôcť štátnemu IT, poď s nami meniť veci k lepšiemu!

Dodatočné informácie

V prípade záujmu nás kontaktujte na email itkariera@vicepremier.gov.sk.