Data Management expert

Bratislava
Profesionál
Konsoliduje a koordinuje dátový manažment v rámci IT riešení štátu
egovernment
štátne IT
data management
1. september 2021
nástup
Trvalý pracovný pomer
typ pracovnej ponuky
Kompenzácia neuvedená

Detaily

15. aug 2021

Náplň práce

  • príprava vstupov do kľúčových strategických dokumentov pre oblasť dátového manažmentu

  • konsolidácia a koordinácia dátového manažmentu so účastníkmi aktív IT štátu

  • návrh komplexného prepojenia dátových zdrojov

  • zodpovednosť za vytvorenie jednoznačnej dátovej základne

Koho hľadáme

Kvalifikačné požiadavky:

  • vysokoškolské vzdelanie II. stupňa

  • relevantná odborná prax 3 roky v oblasti Data manažmentu

Odborný profil:

  • znalosť anglického jazyka slovom a písmom na konverzačnej úrovni,

  • znalosť práce s PC: MS Word, MS Excel, MS Power Point, Outlook, Internet

  • relevantné skúsenosti a znalosti z oblasti modelovania Data governance (integrácia, architektúra, kvalita) a z oblasti modelovania (logické/fyzické)

  • skúsenosti s ETL procesy (Extract/Transform/Load), Čistenie dát (Data cleansing), Data Warehousing

Osobnostné predpoklady a zručnosti:

  • analytické, koncepčné a strategické myslenie

  • samostatnosť

  • svedomitosť a spoľahlivosť

  • schopnosť tímovej spolupráce

Ponúkame možnosť byť účastný na zmenách, ktoré budú mať priamy vplyv na životy miliónov občanov Slovenska. Našim cieľom je, aby pre štát pracovali tí najlepší. Aby bola pre nich česť podieľať sa na zmenách v prospech celej krajiny. Ak chceš pomôcť štátnemu IT, poď s nami meniť veci k lepšiemu!

Dodatočné informácie

V prípade záujmu nás kontaktujte na email itkariera@vicepremier.gov.sk.