Architekt kybernetickej bezpečnosti

Bratislava
Profesionál
Zaisťuje bezpečnosť informácií a implementuje bezpečnostné opatrenia
štátne IT
kybernetická bezpečnosť
architekt
bezpečnosť informácií
1. september 2021
nástup
Trvalý pracovný pomer
typ pracovnej ponuky
Kompenzácia neuvedená

Detaily

15. aug 2021

Náplň práce

  • definovanie procesov zaistenia bezpečnosti informácií

  • tvorba základných princípov stratégie, návrhov, implementácie a prevádzky bezpečnostných opatrení

  • príprava vstupov do kľúčových strategických dokumentov

  • definuje základné princípy preverovania a zlepšovania bezpečnostných opatrení

  • definovanie požiadaviek na aplikačnú bezpečnosť, pre tvorbu dizajnu bezpečného SW, pre riadenie identity, logovanie a testovanie

Koho hľadáme

Kvalifikačné požiadavky:

  • vysokoškolské vzdelanie II. stupňa

  • relevantná odborná prax 3 roky v oblasti architektúry

Odborný profil:

  • znalosť anglického jazyka slovom a písmom na konverzačnej úrovni

  • znalosť práce s PC: MS Word, MS Excel, MS Power Point, Outlook, Internet

  • relevantné skúsenosti a znalosti z oblasti modelovania kybernetickej bezpečnosti (integrácia, architektúra, kvalita)

Osobnostné predpoklady a zručnosti:

  • analytické, koncepčné a strategické myslenie

  • samostatnosť

  • svedomitosť a spoľahlivosť

  • schopnosť tímovej spolupráce

Ponúkame možnosť byť účastný na zmenách, ktoré budú mať priamy vplyv na životy miliónov občanov Slovenska. Našim cieľom je, aby pre štát pracovali tí najlepší. Aby bola pre nich česť podieľať sa na zmenách v prospech celej krajiny. Ak chceš pomôcť štátnemu IT, poď s nami meniť veci k lepšiemu!

Dodatočné informácie

V prípade záujmu nás kontaktujte na email itkariera@vicepremier.gov.sk.