VueJS Software Developer

fully remotely alebo aj na diaľku (online)
Študent vysokej školy, Čerstvý absolvent vysokej školy, Mladý profesionál (prac. skúsenosti do 3 rokov od ukončenia VŠ), Profesionál
VueJS
JavaScript
TypeScript
vývoj digitálnych produktov
Ihneď (dohodou)
nástup
Trvalý pracovný pomer
typ pracovnej ponuky
1200 - 3200
EUR / mesiac

GROWNi je #NeziskovyProjekt. Ak si cez nás nájdeš prácu v komerčnej firme, tvoj nový zamestnávateľ prispeje na chod celej rozvojovej platformy. Ďakujeme, že sa hlásiš cez GROWNi a tým podporuješ našu #Udržateľnosť!

Detaily

  • Informačné technológie
  • Manažér

    LinkedIn Profil

    Náplň práce

    Vyvíjame vlastné digitálne produkty - PWA - od základu pre zákazníkov na celom svete. Brainstorming, planning, development, testing, retrospektívy. Vue + TS + Github + Firebase.

    Programátora, ktorého kódovanie baví a vedel kódovať už na základnej alebo strednej škole. Vyštudoval alebo ešte študuje computer science alebo veľmi príbuzné odbory. Vie písať v JS / TS, nemá problém naštýlovať komponent a napísať test. Nemusí byť superman, má mať silnú vnútornú motiváciu učiť sa nové veci a pracovať na sebe.

    Chceš vidieť ako vzníká svetový produkt na Slovensku úplne od základov a možno to využiť v budúcnosti pre postavenie vlastného startupu? Chceš pracovať s ľuďmi, ktorí sú v pohode a majú veľkú vášeň pre svoj produkt? Chceš na sebe pracovať v technickej oblasti aj ľudskej? Asi vieš, že je ťažké nájsť firmu, kde sa to všetko dá. Dobrá správa je, že nemusíš hľadať ďalej.

    Znalosť jazyka

    • - anglický - B1 - mierne pokročilý

    Zručnosti

    • - JavaScript - stredne pokročilý
    • - TypeScript - mierne pokročilý
    • - Firebase - začiatočník
    • - Google Cloud - začiatočník

    Pracovné preferencie

    • - Rola zahŕňa málo, až žiadny kontakt s klientom / zákazníkom
    • - Rola vyžaduje tímovú prácu na úlohách
    • - Rola vyžaduje prácu na jednom zadaní v jednom čase
    • - Rola ponúka stabilitu v procesoch
    • - Rola ponúka príležitosť vymýšľať nové návrhy / koncepty / stratégie

    Dodatočné informácie