System Administrator

Bratislava
Študent vysokej školy, Mladý profesionál (prac. skúsenosti do 3 rokov od ukončenia VŠ)
Hľadáme šikovného a najmä zanieteného a technicky zdatného kolegu, ktorý sa chce učiť, robiť na zaujímavých veciach. Bude mať na starosti technickú infraštruktúru, nástroje a všetkých nás v KInITe, aby sa nám darilo pracovať efektívne s využitím digitálnych technológií a tiež robiť excelentný výskum
informačné systémy
výskum, umelá inteligencia, informatika, informačná bezpečnosť, etika
Ihneď (dohodou)
nástup
Trvalý pracovný pomer
typ pracovnej ponuky
500 - 1500
EUR / mesiac
Výška kompenzácie je naviazaná na skúsenosti kandidáta.

GROWNi je #NeziskovyProjekt. Ak si cez nás nájdeš prácu v komerčnej firme, tvoj nový zamestnávateľ prispeje na chod celej rozvojovej platformy. Ďakujeme, že sa hlásiš cez GROWNi a tým podporuješ našu #Udržateľnosť!

Manažér

LinkedIn Profil

Náplň práce

  • Definovanie SW/HW požiadaviek pri obstarávaní

  • Setup vlastných serverov (HW aj SW) + monitoring + údržba

  • Setup cloudových serverov + monitoring + údržba

  • Setup AI a výskumných knižníc/platforiem

  • Hosting a správa webu inštitútu

  • Backupy databáz

  • Backup productivity tool-ov

  • Security best practices (HW, SW, net)

  • Účasť na projektoch

  • Manažment prístupov

  • Setup a support productivity toolov

  • Licencie, inštálacia SW na HW pre zamestnancov

  • Onboarding nových pouažívateľov

  • Konkrétne technológie

    • GSuite, ClickUp, Github, MS Office, Linux-based OS, FW, Security, AWS, Google Cloud, Azure, Docker, SQL backups,DNS, SSL Certifikaty (certbot), Privatna siet, VPN, Ops (logovanie, sentry, app monitoring, ELK stack, Grafana), Wordpress,  ...

Koho hľadáme

  • Komunikatívnosť a iniciatívnosť

  • Tímový hráč

  • Skúsenosť so správou linuxových serverov

  • Skúsenosť s nasadzovaním a udržiavaním HW infraštruktúry, aj v cloude (AWS, Azure, Google Cloud)

  • Skúsenosti s (dev)ops

  • Dobrý prehľad v oblasti počítačovej bezpečnosti

  • Skúsenosť s ďalšími vyššie uvedenými nástrojmi výhodou

  • Skúsenosť s definovaním SW/HW požiadaviek

  • Nastavovanie serverov a siete

  • Definovanie stratégie pre SW/HW infraštruktúru a jej napĺňanie

  • Participácia pri nastavovaní a udržiavaní infraštruktúry pre strojové učenie

  • Skúsenosť z programovania a s projektmi z oblasti informatiky výhodou

  • Zodpovedný a schopný podporovať viac projektov naraz

Ponúkame jedinečnú šancu zúčastniť sa na budovaní unikátneho projektu a spolupracovať so špičkovými výskumníkmi a top firmami v IT. Pomôžte vytvárať a udržiavať technické prostredie pre prácu a výskum v umelej inteligencii pre KInIT - unikátnej inštitúcie na Slovensku - prvom privátne financovanom inštitúte v oblasti umelej inteligencie a informatiky, ktorý prepája vynikajúce kompetencie výskumníkov so skúsenosťou v akademickom sektore s inovatívnymi firmami, ich potrebami a skúsenosťami. KInIT stavia na vynikajúcej skúsenosti tímu, ktorý v minulosti pôsobil na univerzite, s výskumnou spoluprácou s privátnym sektorom a skúsenosťami zo zahraničia.

Znalosť jazyka

  • - anglický - B2 - stredne pokročilý
  • - slovenský - C2 - expert

Zručnosti

  • - programovanie - stredne pokročilý
  • - nastavovanie siete a serverov - stredne pokročilý
  • - AWS, Google Cloud, Azure - stredne pokročilý