Asistent/ka analytikov INESS

Bratislava
Študent vysokej školy, Čerstvý absolvent vysokej školy
manažment
administratíva
asistent
analytik
neziskovky
19. máj 2021
nástup
Čiastočný úväzok
typ pracovnej ponuky
od 4
EUR / hodinu

GROWNi je #NeziskovyProjekt. Ak si cez nás nájdeš prácu v komerčnej firme, tvoj nový zamestnávateľ prispeje na chod celej rozvojovej platformy. Ďakujeme, že sa hlásiš cez GROWNi a tým podporuješ našu #Udržateľnosť!

Detaily

Ekonomické a právne vedy
Manažment
15. máj 2021

Manažér

LinkedIn Profil

Náplň práce

  • marketing projektov na sociálnych sieťach

  • správa databázy mediálnych výstupov INESS

  • práca s webmi INESS (doškolíme)

  • jazykové úpravy textov, písanie reportov a článkov

  • e-mailová komunikácia s partnermi, zostavovanie newslettrov

  • zodpovednosť za chod kancelárie – vybavovanie objednávok, poštových zásielok, distribúcia publikácií, zabezpečenie tlačových materiálov

  • podpora pri manažmente podujatí a organizovaní stretnutí s novinármi, veľvyslancami či politikmi

Koho hľadáme

Požiadavky na kandidáta

  • anglický jazyk – pokročilý

  • slovenčina – dobré gramatické a štylistické zručnosti

  • pokročilé znalosti Excel a Word podmienkou

  • spoľahlivosť, dochvíľnosť a ochota spolupracovať v tíme

  • samostatnosť a flexibilita v práci na pridelených úlohách

  • pozitívny vzťah k administratívnej práci

  • komunikatívnosť a znalosť iných cudzích jazykov výhodou

Prečo si vybrať nás

Výhodou pre kandidáta je

  • inšpiratívna práca v príjemnom a neformálnom prostredí

  • konzultácie seminárnych a záverečných prác s našimi analytikmi

  • rozvoj organizačných a marketingových zručností

  • podieľanie sa na zaujímavých medzinárodných projektoch

  • účasť na vzdelávacích seminároch a konferenciách

  • tímové opekačky

  • možnosť širšej spolupráce v prípade, že nám to bude klapať

Znalosť jazyka

  • - anglický - C1 - pokročilý
  • - slovenský - C2 - expert