Vue.js Developer (Freelancer)

vue.js
javascript
programmer
developer
freelancer
growni
Miesto
Práca len na diaľku (online)
Ihneď (dohodou)
Typ pracovnej ponuky
Čiastočný úväzok
Hodinová odmena
FInálna výška závisí od typu a frekvencie spolupráce a tvojho skillu.
od 20 €

Náplň práce

Pridaj sa do nášho multidisciplinárneho GROWNi teamu, ktorý pracuje na unikátnej neziskovej rozvojovej platforme, na ktorej sa práve nachádzaš!

Staneš sa súčasťou scrumového DEV teamu, v ktorom sú samostatnosť a inovácie veľmi váženými komoditami. Úzko spolupracovať budeš nielen s ostatnými developermi, ale aj s produktovým teamom, ktorý neustále niečo vylepšuje.

Náš stack:
Frontend máme postavený na Nuxt.js/Vue.js (2), píšeme v TypeScripte, searche nám idú cez Algoliu a hybridný backend beží na Firebase (SSR servujeme cez Google Cloud Platform), CI/CD robíme pomocou GitHub actions.

Výzvy, ktorým aktuálne čelíme:

  • potrebujeme odladiť vyhľadávanie a filtrovanie na stránke (o.i. aj pomocou využitia IA, ktorú poskytuje Algolia)

  • zišlo by sa vylepšiť prepájanie dopytu s ponukou (primárne na základe tagovacieho systému)

  • menšie a väčšie úpravy či zmeny vo funkcionalite na rôznych sekciách webu

  • chceme vylepšiť onboardingový proces našich používateľov- vysvetliť nové features, previesť cez komplexnejšie procesy

  • a s tým všetkým potrebujeme zvýšiť page speed index

  • implementácia platobnej brány a fakturačného systému

Ako sa s nami spolupracuje:

  • fully remote - pracuj odkiaľ len chceš

  • na kontrakt/ faktúru

  • s čiastočným, ale pravidelným vyťažením - potrebovali aspoň 50% vyťaženie, občas viac alebo menej, podľa situácie

  • s voľnosťou, ale záväzkom - rátame so sebou navzájom, neghostujeme sa a komunikujeme - to platí pre obe strany

  • ako súčasť tímu - bez ohľadu na to, aký máš kontrakt a koľko času nám venuješ, budeš mať náš support a snáď sa s nami aj zabavíš

Každý deň máme krátky standup call
, kde smiech a srandičky občas doplníme aj o veci, ktoré sa nám predchádzajúci deň podarili, čomu sa chceme najbližšie venovať a aký support od koho potrebujeme. Týchto callov by si sa mal/a zúčastniť, ale môžeš tak urobiť odkiaľ len chceš, celý DEV tím pracuje remote.

Úplne nám nezáleží na konkrétnych rokoch praxe alebo vyštudovanom odbore, ale potrebujeme skúseného človeka, ktorý nám pomôže vyriešiť aktuálne výzvy z predošlej sekcie.

Čo potrebuješ technicky:

  • ovládaš JavaScript/Typescript lepšie ako svoj materinský jazyk

  • denne pracuješ s Vue.js a rozumieš si s ním

  • máš skúsenosť s prácou s Firebase/GCP

  • stretol alebo stretla si sa s Nuxt.js

  • GitHub by mala byť pre teba malina

    Čo potrebuješ osobnostne:

  • svoj kód po sebe testuješ a chyby opravuješ

  • vieš a chceš prichádzať s riešeniami samostatne, nie si len "vykonávač zadaní"

  • práca v nehierarchickom kolaboratívnom prostredí bez rigidne nastavených procesov nie je pre teba nočnou morou

  • vieš nám dedikovať dohodnutý čas a berieš to ako záväzok, ktorý nám dávaš

  • páči sa ti náš produkt a chceš na tejto myšlienke pracovať

Poteší nás, ak si s nami budeš vedieť aj neformálne pokecať, zasmiať sa a pomôžeš nám ďalej budovať kultúru založenú nielen na výsledkoch, ale aj hodnotách.

GROWNi je neziskový projekt organizácií LEAF a IAMbitious, ktorého cieľom je prepájať aktívnych študentov, či mladých profesionálov navzájom a zároveň so zmysluplnými organizáciami na Slovensku.

Je to mladý projekt, ktorý sme spustili v júni 2020 a ktorý stále rastie a dynamicky sa mení. Denne sa stretávame s mnohými výzvami, ktoré vývoj vzdelávacej platformy prináša a snažíme sa neustále zlepšovať. Ako technicky, tak aj ľudsky.

Ak ťa zaujíma práca v hodnotovo založenej organizácii a chceš byť pri vzniku niečoho nového, čo má za cieľ pomôcť ľuďom v raste a ambíciu zlepšiť Slovensko, si tu správne.

Zručnosti

  • - JavaScript/ TypeScript - pokročilý
  • - Vue.js - pokročilý
  • - Nuxt.js - stredne pokročilý
  • - Firebase/ Google Cloud Platform - stredne pokročilý

Dodatočné informácie

Prosím pri záujme o pozíciu vyplň obidve otázky vo formulári a pošli nám prosím aj ukážku tvojich prác (v portfóliu alebo CV). Výber následne prebieha v pár krokoch: 1) zavoláš si na pol hodinku s Tinou, kde si prejdete tvoje skúsenosti a vzájomné očakávania 2) zavoláš si s Relom (a niektorým z našich developerov), kde sa pobavíte bližšie o technológiách, ktoré používame a možno dostaneš nejakú cvičnú úlohu na vypracovanie 3) zhodnotíme vypracovanie úlohy, ak bola a dáme si vedieť, či ideme do toho alebo nie. Ak by sme sa rozhodli v hociktorom bode v procese nepokračovať, dáme ti to vedieť.

  • Mladý profesionál (prac. skúsenosti do 3 rokov od ukončenia VŠ)
  • Profesionál

Manažér

LinkedIn profil

O organizácii

GROWNi

GROWNi je online platforma na ktorej sa práve všetci nachádzame. Našou víziou je vytvoriť online priestor zameraný na rast, do ktorého sa budú môcť zapojiť mladí ľudia z celého Slovenska. Našim cieľom..