UI/UX Designer (Freelancer)

user interface
ui design
user experience
ux design
ux/ui
ui/ux
growni
Miesto
Práca len na diaľku (online)
Ihneď (dohodou)
Typ pracovnej ponuky
Čiastočný úväzok
Hodinová odmena
Finálna suma závisí od tvojho skillu a našich možností.
od 15 €

Náplň práce

Do nášho multidisciplinárneho GROWNi tímu hľadáme posilu, ktorá nám pomôže pretaviť naše idey do pekných a funkčných dizajnov.

Čomu sa budeš prímárne venovať:
dizajnovaniu landing pages, podstránok, formulárov, rôznych iných screenov a assetov pre náš web
- rozmýšľaniu nad tým, čo sa bude používateľom páčiť, čo budú vedieť používať a ako to bude fungovať s našou vizuálnou identitou
- challengovaniu našich nápadov a navrhovaniu lepších (krajších a funkčnejších) riešení s ohľadom na naše ciele
- úzkej komunikácii s produktovým tímom (od ktorého pôjdu primárne nápady a zadania) a development tímom (ktorý zas bude tvoje dizajny realizovať)

Ako sa s nami spolupracuje:
- fully remote - pracuj odkiaľ len chceš
- na živnosť (faktúru)
- s čiastočným, ale pravidelným vyťažením - počet hodín záleží na tvojich a našich možnostiach
- s voľnosťou, ale záväzkom - rátame so sebou navzájom, neghostujeme sa a komunikujeme - to platí pre obe strany
- ako súčasť tímu - bez ohľadu na to, aký máš kontrakt a koľko času nám venuješ, budeš mať náš support a snáď sa s nami aj zabavíš

Koho hľadáme

Si pre nás naj ak:
- vieš čo je to CSS a rozumieš princípom webdizajnu
- vieš pripraviť grafiku pre programátorov vo Figme, inVision alebo v niečom podobnom, čo používaš
- vieš podľa textového zadania pripraviť grafický návrh landing page, novej sekcie, formuláru či novej funkcionality na webe
- vieš rozmýšľať nad tým, čo je najlepšie pre používateľa - naše zadania nie sú vždy len o farbách, tvaroch a presných dimenziách, občas je to aj o tom, čo potrebujeme dosiahnuť ale nevieme ako na to
- vieš vyrobiť banner, ikonku alebo iný grafický element na základe štýlu a grafickej identity, ktorú máme
- vieš každý svoj výstup optimalizovať pre mobilné zariadenia
- vieš a chceš rozmýšľať nad celkovým cieľom = nebudeš iba mechanicky spracovávat naše zadania, ale budeš sledovať naše ciele a na ich základe navrhovať zlepšenia či challengovať naše nápady
- vieš sa zaviazať na nejaký maximálny response rate (napr. do 3 dní), aby sme na tvoje výstupy nečakali týždne
- vieš si pre nás vyhradiť aspoň 15 hodín / mesačne

Poteší nás, ale nie je to nevyhnutné:
- vieš vymyslieť infografiku na základe našich potrieb, textov a procesov
- vieš nám pomôcť vylepšiť už existujúce UX

GROWNi je neziskový projekt organizácií LEAF a IAMbitious, ktorého cieľom je prepájať aktívnych študentov, či mladých profesionálov navzájom a zároveň so zmysluplnými organizáciami na Slovensku.

Je to mladý projekt, ktorý sme spustili v júni 2020 a ktorý stále rastie a dynamicky sa mení. Denne sa stretávame s mnohými výzvami, ktoré vývoj vzdelávacej platformy prináša a snažíme sa neustále zlepšovať. Ako technicky, tak aj ľudsky.

Ak ťa zaujíma práca v hodnotovo založenej organizácii a chceš byť pri vzniku niečoho nového, čo má za cieľ pomôcť ľuďom v raste a ambíciu zlepšiť Slovensko, si tu správne.

Zručnosti

  • - Grafický design - pokročilý
  • - UI design - pokročilý
  • - UX design - mierne pokročilý

Dodatočné informácie

Prosím pošli nám svoje portfólio a vyplň otázky vo formulári, ktorý sa otvorí po kliknutí na tlačidlo "Mám záujem". Podľa potreby (v závislosti od tvojho portfólia) ti pošleme krátke reálne zadanie. Následne ti dáme vedieť, či si s tebou krátko zavoláme, kde si prejdeme tvoje skúsenosti a vzájomné očakávania a možnosti.

Detaily

  • Čerstvý absolvent vysokej školy
  • Mladý profesionál (prac. skúsenosti do 3 rokov od ukončenia VŠ)
  • Profesionál

O organizácii

GROWNi

GROWNi je online platforma na ktorej sa práve všetci nachádzame. Našou víziou je vytvoriť online priestor zameraný na rast, do ktorého sa budú môcť zapojiť mladí ľudia z celého Slovenska. Našim cieľom..