Digital product designer

dizajn
ux
ui
ux ui
digital designer
human/user centric design
Miesto
Práca len na diaľku (online)
Ihneď (dohodou)
Typ pracovnej ponuky
Trvalý pracovný pomer
Mesačná odmena
Mid-level od 2000€, Senior od 2500€ (finálny plat ti po pohovore "ušijeme na mieru")
od 2000 €

GROWNi je #NeziskovyProjekt. Ak si cez nás nájdeš prácu v komerčnej firme, tvoj nový zamestnávateľ prispeje na chod celej rozvojovej platformy. Ďakujeme, že sa hlásiš cez GROWNi a tým podporuješ našu #Udržateľnosť!

Náplň práce

Flash info:

  • Skúsenosti: 2+ roky (s dizajnom webových alebo mobilných aplikácií či informačných systémov.)

  • Lokalita: Remote / Onsite  (v office s nami môžeš byť v ZA, LM, KE, BA)

  • Pracovný úväzok - Full time / TPP alebo živnosť

  • Nástup: ihneď (prípadne podľa dohody)

  • Plat: Mid-level od 2000€, Senior od 2500€ (finálny plat ti po pohovore "ušijeme na mieru")

  • Benefity: Tech vybavenie, paušál, vzdelávanie, bonusy...

Koho hľadáme

Koho hľadáme?

  • Dizajnéra a šikovného kreatívca so skúsenosťami s UX/UI digitálnych produktov

  • Si orientovaný na používateľa - chápeš, že produkty vytvárame pre ľudí - používateľov

  • Máš dobré analytické myslenie, schopnosť chápať malé problémy v kontexte veľkých riešení

  • Tvoja komunikácia je na super úrovni - budeš komunikovať s klientom, dizajn tímom a vývojármi

  • Máš schopnosť porozumieť požiadavkám klienta a aplikovať ich v riešeniach

  • Poznáš princípy HCD, používaš ich vo svojom procese

  • Máš skúsenosti s používateľským testovaním, skúsenosti s ďaľšími UX metódami sú veľkou výhodou

  • Nestačí ti robíť priemerné veci

  • Máš znalosť niektorého z dizajn nástrojov Adobe XD, Photoshop, Sketch, Figma či Illustrator, primárne pracujeme vo Figme

  • Bavia ťa dizajn trendy, pravidelné vzdelávanie a dokážeš pracovať v tíme

  • Máš drive, cit pre detail, si orientovaný na používateľa a máš chuť neustále napredovať

  • Imponuje ti kolektív kde vyhráva najlepší nápad, ego tu nemá priestor a cieľom je vždy splniť ciele produktu s ohľadom na používateľa

  • Dokážeš dobre komunikovať v angličtine

  • Máš skvelú osobnosť, ktorá zapadne do nášho tímu

Viac o projektoch, tíme a práci:

Na projektoch budeš zodpovedný za proces dizajnu celého produktu. Na základe dát, používateľského výskumu a zistení budeš navrhovať, ako má produkt fungovať a ako ho vieme spraviť čo najlepší pre používateľov a zároveň splniť ciele klienta. Od začiatku budeš komunikovať priamo s klientom a používateľmi. Dizajn projekty trvajú obvykle v rozmedzí 2-4 mesiace, ale máme aj dlhodobé spolupráce. Spoločne s našim tímom (6 dizajnérov) budeš mať v rukách produkty, ktoré používajú tisíce ľudí.

Ak spĺňaš tieto požiadavky, pošli nám svoje portfólio.
**Podmienokou zaradenia do výberového konania je zaslanie portfólia. Uchádzačov, ktorí svoje portfólio nepošlú, nebudeme kontaktovať.

Staň sa súčasťou skúseného tímu odborníkov, tech-nadšencov a priateľov, ktorý vytvára zmysluplné digitálne produkty. Sme skvelý kolektív s nezvyčajnou kultúrou, bohatými benefitmi a projektami, ktoré menia svet. Dôverujú nám svetové značky. Do produktov, ktoré tvoríme vždy vkladáme srdce. Spoločne sa snažíme tvoriť veľké a zmysluplné veci. Naše projekty denne využívajú statisíce (ak nie aj milióny) ľudí. Na to s kým spolopracuje, sme patrične hrdí a nebojíme sa to povedať celému svetu.

Dodatočné informácie

Čo bude nasledovať? - Pozrieme sa na tvoj životopis a budeme ťa kontaktovať do 5 pracovných dní - Ak sa tvoje a naše očakávania stretnú, pozveme ťa na pohovor - Pri pohovore sa stretneš s platformovým lídrom a našou HR manažérkou Katkou - V prípade potreby dostaneš krátke zadanie na overenie zručností - Ak všetko pôjde dobre, radi ťa privítame v našom tíme :)

Detaily

  • Študent strednej školy
  • Mladý profesionál (prac. skúsenosti do 3 rokov od ukončenia VŠ)
  • Profesionál

O organizácii

GoodRequest, s.r.o.

GoodRequest je digitálne štúdio a na trhu pôsobí 7 rokov. Našim partnerom pomáhame budovať digitálne produkty, ktoré majú zmysel a prinášajú hodnotu používateľom. GoodRequest je však v prvom firma pre..