Marketingový manažér pre E-Commerce

Nitra alebo aj na diaľku (online)
Mladý profesionál (prac. skúsenosti do 3 rokov od ukončenia VŠ), Profesionál
email marketing
digital marketing
digitálny marketing
google ads
google analytics
e-commerce
photoshop
grafický dizajn
sociálne médiá
social media
sociálne siete
marketing pre ecommerce
Ihneď (dohodou)
nástup
Čiastočný úväzok
typ pracovnej ponuky
od 10
EUR / hodinu
V závislosti od skúseností

GROWNi je #NeziskovyProjekt. Ak si cez nás nájdeš prácu v komerčnej firme, tvoj nový zamestnávateľ prispeje na chod celej rozvojovej platformy. Ďakujeme, že sa hlásiš cez GROWNi a tým podporuješ našu #Udržateľnosť!

Náplň práce

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Účasť na návrhu marketingovej stratégie spoločnosti a následná implementácia
- Aktívna komunikácia a spolupráca s reklamnými platformami a agentúrami
- Email marketing - vytváranie stratégie a contentu
- Grafický dizajn - vytváranie a dizajn ppc bannerov, reklám na sociálne siete a podkladov pre email marketing
- Vytváranie konceptu a stratégie pre reklamné kampane na sociálnych sieťach
- Pravidelný reporting a monitorovanie z Google Analytics
- Prieskum trhu, monitoring konkurencie
- SEO blog optimalizácia
- Aktívna spolupráca a komunikácia s kreatívnym tímom
- Sledovanie marketingových trendov a ich implementácia

Zamestnanecké výhody, benefity

Home office
Flexibilná pracovná doba
Aktívne vzdelávanie v obore a preplácané kurzy a školenia
Zľava na nákupy na eshope
Mladý dynamický tím

Koho hľadáme

Požiadavky

- 3+ rokov skúseností v digitálnom marketingu
- Predošlé skúsenosti alebo znalosť Google Analytics, Facebook Ad, Google Ads
- Email Marketing - MailerLite
- Grafický dizajn - práca vo Photoshope
- Znalosť SEO (preferované)
- Znalosť aktuálnych trendov v digitálnom marketingu a na sociálnych sieťach
- Inovatívnosť a kreativita
- Organizačné schopnosti, komunikatívnosť
- Schopnosť pracovať osobitne ale aj v tíme

GlashGirl je internetový obchod, ktorý ponúka kvalitné módne kúsky oblečenia, skvelý zákaznícky servis a expresné doručenie už na druhý deň. Nájdete u nás štýlové oblečenie na každodenné nosenie, ale aj spoločenské šaty, topánky a trendy doplnky. Kolekcie pracne vyberáme tak, aby sa z každého modelu stal váš obľúbený kúsok oblečenia. Sme výnimoční tým, že ponúkame špeciálny zákaznícky servis, kde vám naše dievčatá radi pomôžu s výberom toho správneho modelu alebo vám odporučia správnu veľkosť. Náš exkluzívny program starostlivosti o zákazníka zahŕňa výmenu veľkosti zadarmo alebo garantované vrátenie peňazí do troch pracovných dní od doručenia.