Pravá ruka do podnikania

Bratislava
Študent vysokej školy, Čerstvý absolvent vysokej školy, Mladý profesionál (prac. skúsenosti do 3 rokov od ukončenia VŠ), Profesionál
financie
podnikanie
startup
manažment
obchod
vzdelávanie
Ihneď (dohodou)
nástup
Čiastočný úväzok
typ pracovnej ponuky
Kompenzácia neuvedená

Manažér

LinkedIn Profil

Náplň práce

Každý deň niečo iné, cieľom je však dostať Ťa na úroveň, kde budeš schopný zabezpečiť starostlivosť pre klientov Findemy. Inými slovami, musíš sa naučiť manažovať finančných poradcov a komunikovať s klientami. Je to dlhodobý proces, kým sa tam dostaneš, vieme sa dohodnúť na finančnej podpore.

Budujem platformu, ktorá ukazuje ľuďom ako pracovať s peniazmi a následne ich prepája s kvalitnými a morálnymi finančnými poradcami. Hľadám si biznis partnera, ktorý by to so mnou zobral ako podnikateľskú príležitosť.

Ja osobne mám niekoľko mentorov, ktorý ma učia podnikať. Ak si ťa vyberiem za svoju pravú ruku, dostaneš prístup k know-how všetkých týchto ľudí. Môžeš sa naučiť ako fungujú financie, manažment, komunikácia s klientami a partnermi alebo ako efektívne vzdelávať.

Ja sa budem do budúcna venovať výhradne edukačnej platoforme Findemy a hľadám niekoho kto by zastrešil to, aby ľudia z Findemy dostali kvalitné finančné poradenstvo.

Budeš mať k dispozícii top mentorov a v praxi si zažiješ, čo to znamená podnikať. Nevyžadujem síce žiadne hard skills, ale zďaleka to nie je pre každého. Očakávam schopnosť dobre sa učiť a proaktivitu.

Dodatočné informácie

Ak ťa projekt, ktorý riešim zaujal, ale nechceš alebo nemôžeš sa ku mne pridať do prvej línie, tak budem rád ak ma aj tak kontakuješ kliknutím na Mám záujem a napíšeš odkaz. Na projekte je totiž vela práce a hladám ľudí, ktorý by chceli pomôcť:)