IT Development

Online alebo aj na diaľku (online)
Študent vysokej školy
Finančné služby
Freelancing
IT
IT analytika
IT tester
podnikanie v IT, vlastný projekt, marketing, PR, sales, sebarozvoj
podnikanie v IT
Počítačový softvér
Podnikanie
programovanie, kód, počítače,
Ihneď (dohodou)
nástup
Stáž pre študenta
typ pracovnej ponuky
Neplatená stáž

GROWNi je #NeziskovyProjekt. Ak si cez nás nájdeš prácu v komerčnej firme, tvoj nový zamestnávateľ prispeje na chod celej rozvojovej platformy. Ďakujeme, že sa hlásiš cez GROWNi a tým podporuješ našu #Udržateľnosť!

Detaily

  • Business development
  • Informačné technológie
  • Inovácie a stratégie
  • Manažér

    LinkedIn Profil

    Náplň práce

    Niektoré z nasledujúcich: - UX/UI design - iOS alebo Android mobile development - Web development ( frontend alebo backend )

    - predchádzajúce skúsenosti nie sú podmienkou ale výhodou - spoľahlivosť a komunikatívnosť - dodržiavanie termínov a sebadisciplína - vysoká pracovná flexibilita a kreativita

    Sme mladý a dynamický fintech startup, v ktorom môžeš rásť spolu s nami. Sme flexibilní, prispôsobiví a otvorení novým nápadom a u nás sa ti podarí zažiariť viac, ako kedykoľvek doteraz.

    Znalosť jazyka

    Zručnosti

    • - HTML -
    • - JavaScript -
    • - iOS/Android -
    • - React -
    • - Angular -
    • - Vue -

    Pracovné preferencie

    • - Rola zahŕňa málo, až žiadny kontakt s klientom / zákazníkom
    • - Rola vyžaduje samostatnosť
    • - Rola vyžaduje prácu na jednom zadaní v jednom čase
    • - Rola ponúka dynamickosť, prípadne možnosť tvoriť procesy za chodu
    • - Rola ponúka príležitosť vymýšľať nové návrhy / koncepty / stratégie