SW developer - Hľadáme zodpovedného vývojára do nášho tímu.

Klientom neponúkame len riešenia. Chceme pre neho inovovať. Pracujeme na tom, aby sme podávali tie najlepšie výsledky a prinášali mu prevratné technológie a najlepšie riešenia.
profesionalita
zodpovednosť
dôvera
Miesto
Košice alebo aj na diaľku (online)
Ihneď (dohodou)
Typ pracovnej ponuky
Trvalý pracovný pomer
Mesačná odmena
od 1800 €

GROWNi je #NeziskovyProjekt. Ak si cez nás nájdeš prácu v komerčnej firme, tvoj nový zamestnávateľ prispeje na chod celej rozvojovej platformy. Ďakujeme, že sa hlásiš cez GROWNi a tým podporuješ našu #Udržateľnosť!

Náplň práce

SW development.

Koho hľadáme

Java + Spring. Prípadne .Net alebo Python.
Výhodou znalosť Angular, alebo React. Nemusíš vedieť všetko, uvítame však túžbu učiť sa.

ESTEN ponúka benefity, ktoré robia z práce skvelé miesto a preto okrem atraktívneho platu zažiješ:
priateľskú pracovnú atmosféru,
tím skvelých kolegov,
vedenie, ktoré víta otvorenú diskusiu,
podporu vlastných nápadov,
flexibilný pracovný čas + možnosť práce z domu,
firemné podujatia a teambuildingy,
príležitosti na osobnostný a odborný rozvoj,

možnosť zlepšiť sa v stolnom futbale,
multisport karta.

A to nie je všetko. Pošli CV a príď k nám vidieť a zažiť viac.

Dodatočné informácie

K nám sa nechodí na pohovor, ale rozhovor. U nás sa nepracuje, ale tvorí. Najdôležitejšie je ťahať za jeden povraz.

  • Mladý profesionál (prac. skúsenosti do 3 rokov od ukončenia VŠ)
  • Profesionál

Manažér

LinkedIn profil

O organizácii

ESTEN s.r.o.

Vyvíjame SW riešenia, ktoré posúvajú Váš biznis vpred.