Social Impact Intern

Bratislava alebo aj na diaľku (online)
Študent vysokej školy
social impact
vzdelávanie
neziskové organizácie
project management
máj 2021
nástup
Stáž pre študenta
typ pracovnej ponuky
Neplatená stáž

GROWNi je #NeziskovyProjekt. Ak si cez nás nájdeš prácu v komerčnej firme, tvoj nový zamestnávateľ prispeje na chod celej rozvojovej platformy. Ďakujeme, že sa hlásiš cez GROWNi a tým podporuješ našu #Udržateľnosť!

Detaily

14. máj 2021

Manažér

LinkedIn Profil

Náplň práce

Máme pripravených niekoľko oblastí, z ktorých si bude môcť kandidát vyskladať stáž podľa vlastných preferencii:

  • Pomoc s implementáciou a vyhodnotením nástrojov, ktorými budeme zvyšovať mieru zapojenia jednotlivých škôl, ktoré poskytujú program DofE.

  • Pomoc s prípravou online školení pre zapojených dobrovoľníko.

  • Pomoc s analýzou dát o účastníkoch a dobrovoľníkoch s cieľom lepšieho porozumenia dopadu programu a analýza dát o spolupráci s firemnými partnermi.

  • Pomoc s komunikáciou na firemných partnerov zapojených do spolupráce a pomoc s komunikáciou na potenciálnych malých individuálnych donorov.

  • Pomoc s organizovaním odovzdávaní cien Národnou kanceláriou po Slovensku.

Vo všetkých prípadoch bude stážista zapojený do celkového chodu organizácie a je možné, že budú operatívne doplnené ďalšie ciele počas samotnej stáže.

  • Záujem o poslanie Medzinárodnej ceny vojvodu z Edinburghu (DofE), budovanie Národnej kancelárie overeného programu na Slovensku a rozšírenie programu DofE po Slovensku.

  • Zodpovednosť, proaktívnosť, silné organizačné schopnosti, analytické myslenie, schopnosť samostatnej práce a chuť na sebe pracovať.

  • Preferujeme kandidátov s predchádzajúcou pracovnou skúsenosťou.

  • Výborná znalosť anglického jazyka.

Hľadáš zmysluplnú prácu, kde môžeš naplno rozvinúť svoj potenciál a kde budeš môcť vymýšľať a implementovať inovatívne riešenia na zlepšenie vzdelávania na Slovensku? Chceš zistiť či je možné sa vrátiť po škole na Slovensko a systematicky pracovať na jeho zlepšovaní? Hľadáš tím ľudí, ktorý ťa bude podporovať a na ktorých sa môžeš obrátiť s akýmkoľvek problémom? My Ti dáme odpovede na tieto otázky a ukážeme Ti, že sa Ti oplatí jedného dňa vrátiť na Slovensko.

Znalosť jazyka

  • - Slovenský jazyk - C2 - expert
  • - Anglický jazyk - C1 - pokročilý

Zručnosti

  • - Vnútorná motivácia - pokročilý
  • - Chuť zlepšovať svoje okolie - expert
  • - Projektový management - úplný začiatočník
  • - Microsoft Excel - mierne pokročilý
  • - General IT skills - mierne pokročilý
  • - Vytrvalosť - pokročilý

Dodatočné informácie

Dátum nástupu je máj až november 2021 podľa možností stážistu. Minimálna dĺžka trvania je 2 mesiace (s opciou predĺženia o mesiac). Ako mnohé firmy a organizácie uznávame „zlatých“ absolventov Medzinárodnej ceny vojvodu z Edinburghu (DofE) vo výberovom procese na voľné pracovné pozície.