Špeciálista

Okrem toho, že sme obchodná spoločnosť, sme aj spoločnosť, ktorá za zameriava na osobný a odborný rozvoj všetkých spolupracovníkov. Podnikáme zodpovedne zapájaním sa do dobrovoľníctva, ekologických projektov a duálneho vzdelávania mladých ľudí.
recruiting
odmeňovanie
HR
personálny controling
analýza trhu
výberové konania
Miesto
Centrála dm drogerie markt s.r.o, Na pántoch 18, Bratislava alebo aj na diaľku (online)
Ihneď (dohodou)
Typ pracovnej ponuky
Trvalý pracovný pomer
Mesačná odmena
Rozptyl platu je závislý od úrovne požadovaných zručností
2080 - 2228 €

GROWNi je #NeziskovyProjekt. Ak si cez nás nájdeš prácu v komerčnej firme, tvoj nový zamestnávateľ prispeje na chod celej rozvojovej platformy. Ďakujeme, že sa hlásiš cez GROWNi a tým podporuješ našu #Udržateľnosť!

Náplň práce

  • príprava podkladov pre externé platové prieskumy a spracovanie výstupov pre interné potreby spoločnosti

  • vyhodnotenie a predikcia vývoja mzdových nákladov na základe dátových analýz

  • dohľad nad aktuálnosťou a rovnováhou v systéme odmeňovania (matica pozícii, popisy funkcií, platy)

  • koordinácia manažmentu pri procese plánovania a vyhodnocovania nákladov na mzdy a benefity

  • odsúhlasenie návrhov v oblasti odmeňovania a benefitov s vedením spoločnosti

  • spolupráca pri obsadzovania voľných pracovných pozícii

  • sledovanie trendov a maximálne vzájomné prepojenie a využitie informácii z odmeňovania, obsadzovania voľných pozícii a talent manažmentu v prospech Spoločnosti

  • účasť v pracovných skupinách, národných a medzinárodných projektoch

  •  možnosť flexibilného výberu nových tém pre potenciál vlastnej budúcnosti napr. zapojenie sa do interného tímu školiteľov

  • analytické schopnosti, flexibilitu a samostatnosť pri spracovaní úloh

  • zameranie na detail a precíznosť

  • schopnosť argumentácie a veľmi dobré vyjednávacie zručnosti

Vytvárame príležitosti pre všetkých spolupracovníkov na osobný a odborný rast. Záleží nám na zdraví našich spolupracovníkov a zabezpečujeme im rôzne platformy k tomu, aby boli fyzicky, emočne a psychicky zdatný.

Ponukáme :

  • vysokú mieru samostatnosti, zodpovednosti a dôvery v agilnej forme spolupráce po zapracovaní do pridelených tém

  • možnosť telepráce/homeoffice a flexibilná pracovná doba po dohode v tíme a rezorte

  • poskytujeme technické vybavenie na teleprácu/homeoffice

  • atraktívne pracovné prostredie

  • podporu interných športových a záujmových tímov

  • rozsiahlu ponuku vzdelávania v pracovnej dobe zameranej na odborný a osobnostný rast

  • ponuka benefitov z kafetérie

Znalosť jazyka

  • - nemecký jazyk - B2 - stredne pokročilý

Zručnosti

  • - excel - expert
  • - MS office 365 - expert

Dodatočné informácie

Priebeh výberového pohovoru prebieha preferovanou prezenčnou formou príp. online formou, s uchádzačom je vedený rozhovor a zároveň uchádzač absolvuje aj test z NJ

Detaily

  • Čerstvý absolvent vysokej školy
  • Mladý profesionál (prac. skúsenosti do 3 rokov od ukončenia VŠ)
  • Profesionál

Manažér

LinkedIn profil

O organizácii

dm drogerie markt, s.r.o.

Študovať neznamená len sedieť nad knihami. Poď sa učiť ako chutí skutočný život, v reálnom kontakte s ľuďmi. Už počas VŠ využi šancu a pretav teoretické vedomosti do praxe.