Design Coordinator

Bratislava
Mladý profesionál (prac. skúsenosti do 3 rokov od ukončenia VŠ), Profesionál
design coordinator
design
produkt
Ihneď (dohodou)
nástup
Trvalý pracovný pomer
typ pracovnej ponuky
od 1600
EUR / mesiac
od 1600€/btt/mesiac (záleží od skúseností kandidáta)

GROWNi je #NeziskovyProjekt. Ak si cez nás nájdeš prácu v komerčnej firme, tvoj nový zamestnávateľ prispeje na chod celej rozvojovej platformy. Ďakujeme, že sa hlásiš cez GROWNi a tým podporuješ našu #Udržateľnosť!

Náplň práce

Ako by si odpovedal/a na otázku: Čo bol Tvoj najobľúbenejší predmet na základnej škole? Výtvarná výchova? Výborne, čítaj ďalej! Ak si kreatívny/a nie len mysľou, ale aj časom a organizáciou, no zároveň je Photoshop tvoja pravá ruka, ktorá po ľavici kýva Illustrator-u, skús sa nám ozvať. Prečítaj si ďalšie požiadavky a zdieľaj s nami svoje kreatívne CV-čko! 😊

Čo Ťa u nás čaká a neminie?

  • ​koordinácia práce dizajnérov

  • zadávanie a kontrola úloh podľa produktového plánu

  • tvorba kreatívneho konceptu nových kolekcií

  • spolupráca s externými dizajnérmi - dohoda na odmenách, podpisy zmlúv

  • riadenie tímu dizajnérov, ich podpora a rozvoj

  • zadávanie a spracúvanie dotazníkov

  • úzka spolupráca so sourcing a quality tímom pri tvorbe nových produktov

  • realizácia úloh a projektov podľa zadania od Art Directora

  • evidencia dizajnov, ich analýza a vyhodnocovanie

Čo od Teba očakávame my?

  • mal/a by si vedieť pracovať v programoch: Photoshop, Illustrator, InDesign

  • znalosť textilných technológií, hlavne sieťotlač a digitálnu tlač

  • silné kresliarske zručnosti

  • vedieť pripraviť dezén v raporte, pripraviť tlač do strihu, rekolorovať vzory

  • schopnosť riadiť tím, vytvárať si vlastný časový plán a organizovať prácu sebe i ostatným

  • ovládanie prípravy moodboards, design konceptov – no proste aby si sledoval/a trendy, a mal/a záujem o novinky a dianie na trhu 😊

Hľadáme šikovného človiečika, ktorý nám pomôže s množstvom prichádzajúcej práce na našom produktovom oddelení :-).

Sme dynamická rýchlo rastúca slovenská firma, ktorá sa zaujíma o svojich zamestnancov. Záleží nám na ich rozvoji a raste. Naša firemná kultúra a hodnoty sú pre nás veľmi dôležité.

Znalosť jazyka

  • - Anglický - B2 - stredne pokročilý

Zručnosti

  • - Adobe Photoshop - pokročilý
  • - Adobe Illustrator - pokročilý
  • - Adobe InDesign - pokročilý