Nexteria hľadá Office managera/ku

Bratislava
Študent vysokej školy, Čerstvý absolvent vysokej školy, Mladý profesionál (prac. skúsenosti do 3 rokov od ukončenia VŠ), Profesionál
Nexteria je renomovaná nezisková organizácia, ktorá si kladie za cieľ meniť Slovenskovýchovou novej generácie lídrov. Už 12 rokov realizuje vzdelávacie, rozvojové a kariérne programy Nexteria Leadership Academy, Night of Chances, Nexteria Lab, Nexteria Global HUB, IT Club a ďalšie.
nexteria
office manager
Ihneď (dohodou)
nástup
Trvalý pracovný pomer
typ pracovnej ponuky
550 - 700
EUR / mesiac
Podľa seniority za 50% kapacity na faktúru resp. podľa dohody

GROWNi je #NeziskovyProjekt. Ak si cez nás nájdeš prácu v komerčnej firme, tvoj nový zamestnávateľ prispeje na chod celej rozvojovej platformy. Ďakujeme, že sa hlásiš cez GROWNi a tým podporuješ našu #Udržateľnosť!

Detaily

15. júl 2021

Manažér

LinkedIn Profil

Náplň práce

Office management – zabezpečenie, že sa nám v kancelárii pracuje dobre 😊

- Nákup kancelárskeho materiálu a vybavenia, malého občerstvenia

- Kontrola a doplnenie: kuchynka, hyg. potreby, uteráky, mydlo, kávovar

- Komunikácia s organizáciami v hube (pošta, kľúče, karty, COVID opatrenia a pod.)

- Komunikácia s dodávateľmi

- Komunikácia s externou účtovnou firmou

Manažment finančných procesov a denná/mesačná operatíva:

- Platby v ebanke

- Tvorba zmlúv podľa potreby /templaty k dispozícii/

- Spracovanie podkladov pre účtovníctvo (6 bankových účtov) na mesačnej báze

- Na základe spracovaného účtovníctva príprava interných reportov pre manažment

- Kontrola výkazu DPH na mesačnej báze

- Ročná finančná uzávierka vrátane inventúry

- Evidencia výdavkov z pokladne, výbery z bankomatu do pokladne a dodávateľských

faktúr, tvorba a evidencia odberateľských faktúr

- Scanovanie/kopírovanie, zakladanie fyzických dokladov do šanónov v office

- Podklady k výplatám za študentov pracujúcich na základe dohôd o brigádnickej práci

študentov

Granty a podiel z dane

- Na požiadanie pomoc pri spracovaní grantu z hľadiska financií

- registrácia OZ ako prijímateľa 2% dane z príjmu

- podklady k projektom (potvrdenia z poisťovní, inšpektorátu práce, daňového úradu,

okresného úradu ...)

Podpora tímu

- Ojedinele zabezpečenie ubytovania (offsite), leteniek

- Zakladanie mailových kont

- Zabezpečenie občerstvenia / priestorov na niektoré mítingy a stretnutia

- Prerozdeľovanie mailov pre konkrétnych kolegov na vybavenie

- Podpora organizácie interných eventov napr. vianočný večierok

- Administratívna podpora

Do tímu hľadáme office manažérku / manažéra na približne 20+ hodín týždenne (cca 50% kapacity alebo podľa dohody), na zastrešenie finančnej prevádzky (interný finančný reporting, podklady pre externú účtovníčku, platby), administratívy a prevádzky kancelárie. Rolu preberie po súčasnej kolegyni. Ideálny kandidát/ka má skúsenosti s finančnou administratívou vo firme alebo v NGO, má zmysel pre poriadok, štruktúru, detail a procesy a nebojí sa pracovať s MS Excel 😊. Potrebná je tímová spolupráca, profesionálna komunikácia, samostatnosť, proaktivita a spoľahlivosť.

Ponúkame prácu v skvelom tíme, v priateľskej atmosfére, kde nie je miesto na klebety. Unikátna komunita aktívnych ľudí, ktorí chcú meniť svet k lepšiemu, filantropov, podnikateľov, manažérov.

Dodatočné informácie

Ak ťa Nexteria a táto rola zaujali, aplikuj sa najneskôr do 31. 5. na túto pozíciu! Budeme sa na teba tešiť!