Konštruktér/-ka cestovných poriadkov - Grafikonista/-tka

doprava
cestovnýporiadok
grafikonista
mhd
Miesto
Olejkárska 1, Bratislava
Ihneď (dohodou)
Typ pracovnej ponuky
Trvalý pracovný pomer
Mesačná odmena
Finálna výška mzdy môže byť vyššia a bude prehodnotená v súvislosti so skúsenosťami uchádzača. (Mzda je zložená: základná mzda 917 € + výkonnostná odmena 183 €)
od 1100 €

Náplň práce

Rozširujeme tím oddelenia tvorby cestovných poriadkov v DPB, a.s. a hľadáme vhodného kandidáta, ktorého práca bude zahŕňať nasledovné:

-          tvorba a vyhodnocovanie jazdných dôb liniek MHD

-          konštrukcia (tvorba) grafikonu MHD

-          príprava a generovanie zastávkových cestovných poriadkov

-          výpočty výkonov MHD

-          spolupráca pri analýzach a návrhoch zefektívňovania dopravného plánu

Koho hľadáme

Vhodný kandidát musí spĺňať tieto požiadavky:

-          schopnosť navrhovať efektívne riešenia z pohľadu ekonomiky prevádzky dopravy

-          schopnosť spolupracovať a pracovať tímovo

-          schopnosť logického zmýšľania

-          inovatívnosť

-          schopnosť učiť sa

-          schopnosť analyzovať a riešiť problémy

-          výborná znalosť gramatiky slovenského jazyka

-          znalosť anglického alebo nemeckého jazyka vítaná

-          aktívne využívanie MHD

-          dobrá priestorová orientácia a znalosť siete MHD v Bratislave

-          flexibilnosť

-          zodpovednosť

-          samostatnosť

-          skúsenosti so softvérom na plánovanie dopravy a konštrukciu grafikonu výhodou

-          Práca v stabilnej a perspektívnej spoločnosti s dlhoročnou tradíciou

-          Možnosť podieľať sa na rozvoji MHD v Bratislave

-          Zamestnanecké cestovné výhody na MHD, aj pre rodinných príslušníkov

-          Flexibilný pracovný čas 37,5h týždenne

-          Príspevok na doplnkové dôchodkové poistenie

-          Odmeny pri životných jubileách

-          Iné motivačné finančné príspevky (pri narodení dieťaťa, pri náročných životných situáciách atď.)

-          Multisport karta

Zručnosti

  • - Microsoft Word - mierne pokročilý
  • - Microsoft Excel - mierne pokročilý
  • - Microsoft Outlook - mierne pokročilý

Detaily

  • Čerstvý absolvent vysokej školy
  • Mladý profesionál (prac. skúsenosti do 3 rokov od ukončenia VŠ)
  • Profesionál

„Máme spoločný cieľ.“Dopravný podnik Bratislava, akciová spoločnosť je stopercentná dcérska spoločnosť hlavného mesta SR Bratislavy, ktorá je jediným poskytovateľom MHD na území mesta Bratislava. DPB,..