Datový analytik

analytika
inovácia
investments
marketing
SQL
excel
Miesto
Praha (preferencia), Bratislava
Nástup
Ihneď (dohodou)
Typ pracovnej ponuky
Trvalý pracovný pomer
Mesačná odmena
Výška kompenzace podle předchozích zkušeností
1000 - 2200 €

GROWNi je #NeziskovyProjekt. Ak si cez nás nájdeš prácu v komerčnej firme, tvoj nový zamestnávateľ prispeje na chod celej rozvojovej platformy. Ďakujeme, že sa hlásiš cez GROWNi a tým podporuješ našu #Udržateľnosť!

Náplň práce

V Crowdberry měníme způsob, jak české a slovenské firmy jako Footshop, Gymbeam nebo Ecocapsule získávají finance na růst svého podnikání a umožňujeme soukromým investorům takové firmy spoluvlastnit a stát se součástí jejich příběhu.

Hledáme někoho, koho zajímá marketing založený na datech. Pomůžeš nám naše data analyzovat, vizualizovat, porozumět jim a budeš na základě jejich interpretace ovlivňovat naši komunikaci. Data jsou středobodem toho, co děláme a vyvíjíme pro ně vlastní CRM systém, který budeš moci ovlivňovat. Budeš mít vliv na to, jak s investory komunikujeme a jak Crowdberry vnímají. I když si student nebo absolvent, budeš moci ovlivnit, jak přesně tvoje pozice a práce na ní bude vypadat.

Práce u nás. Budeš:

  • analyzovat data v našem CRM systému a online platformě. Pomůžeš nám s reporty tak, abychom data chápali a mohli je využít pro rozhodování a jednotlivé komunikační aktivity vůči našim investorům, firmám a partnerům. Budeš pomáhat formulovat změny, návrhy a využití dat v různých kampaních;

  • spolupracovat na rozvoji našeho CRM nástroje (ZOHO CRM), online platformy, a dalších nástrojích datové analýzy a komunikace s investory. Postupně, jak budeš náš systém poznávat, budeš jeho product owner a budeš mít možnost ho s kolegy stavět tak, aby co nejlépe odpovídal potřebám Crowdberry a našich investorů;

  • pomáhat nám pochopit výsledky procesů na naší online platformě a navrhovat úpravy;

  • realizovat a automatizovat kampaně v kampaňovém nástroji;

  • vyhodnocovat úspěšnost cílených kampaní;

  • vytvářet dokumentaci, ad-hoc analýzy a reporting;

Spolupracuj s námi a získáš:

  • možnost být součástí marketingového týmu v dynamické firmě, která mění svět investování;

  • práci v inovativním prostředí top slovenských a českých start-upů, malých a středních podniků, které mají potenciál globálního růstu;

  • možnost růstu v týmu v závislosti na vašich silných stránkách, výsledcích a preferencích;

  • možnost pracovat v Praze nebo Bratislavě;

    Pokud tě pracovní nabídka zaujala, pošli nám prosím tvůj životopis – maria.glesk@crowdberry.eu. Budeme se těšit na setkání.

Koho hľadáme

Pozice je pro tebe vhodná pokud :

  • Máš praxi minimálně 2 roky na pozici odpovědné za datovou analytiku.

  • Máš zkušenosti s CRM systémy a automatizací v oblasti digitálního marketingu

  • Ovládáš Excel, SQL, případně PowerBI.

  • Znalost Google Analytics, ZOHO Suit (či podobných CRM systémů) a SW pro vizualizaci jsou výhodou.

  • Zkušenosti s A/B Multivariate testing výhodou.

  • VŠ vzdělání v oboru Business nebo Marketing.

  • Umíš pochopit zadání a přetavit ho do sady výběrových podmínek či přínosného reportu.

  • Baví tě práce s daty a umíš v nich nacházet souvislosti.

  • Je na tebe spoleh a máš samostatný a proaktivní přístup ke svěřeným úkolům.

Pokud si student a nemáš zkušenosti se vším, nevadí! Ak tě baví práce s daty a umíš v nich nacházet souvislosti, ak se rychle učíš a máš proaktivní přístup ke svěřeným úkolům, pošli nám svoje CV.

Prečo si vybrať nás

O CB

Crowdberry je investiční platforma umožňující soukromým investorům přímé investice do slovenských a českých společností a nemovitostí, způsobem, který byl doposud vyhrazen profesionálním investorům. Od roku 2015 tak mění způsob, financování růstu firem. Ty mohou získat kapitál na růst podnikání transparentním způsobem, mohou začlenit své zákazníky do vlastnické struktury a získat přístup k eco systému inovativních firem, “smart” investorů a partnerů. Crowdberry investoři poskytli kapitál firmám jako jsou GymBeam, Footshop, MultiplexDX, Boataround, Ecocapsule a další. www.crowdberry.eu

Znalosť jazyka

  • - angličtina - C1 - pokročilý
  • - slovenčina - C2 - expert
  • - čestina - C2 - expert

Zručnosti

  • - dátová analytika - mierne pokročilý
  • - excel - pokročilý
  • - sql - začiatočník

Detaily

  • Študent vysokej školy
  • Čerstvý absolvent vysokej školy
  • Mladý profesionál (prac. skúsenosti do 3 rokov od ukončenia VŠ)
  • Profesionál

O organizácii

Crowdberry a.s.

CROWDBERRY is a leading alternative investment platform operating in Czech Republic and Slovakia with partnerships established with the Private banking departments of Tatra Banka and Raiffeisenbank Cz..
Viac o organizácii