Manažér/manažérka programového oddelenia

Košice
Profesionál
skúsenosti
flexibilita
spoľahlivosť
schopnosť motivovať
inovatívnosť
rozhľad
kreatívny priemysel
líderstvo
medzinárodné projekty
Ihneď (dohodou)
nástup
Trvalý pracovný pomer
typ pracovnej ponuky
2000
EUR / mesiac

GROWNi je #NeziskovyProjekt. Ak si cez nás nájdeš prácu v komerčnej firme, tvoj nový zamestnávateľ prispeje na chod celej rozvojovej platformy. Ďakujeme, že sa hlásiš cez GROWNi a tým podporuješ našu #Udržateľnosť!

Detaily

  • Projektový manažment
  • Manažér

    LinkedIn Profil

    Náplň práce

    Manažér/manažérka programového oddelenia bude riadiť tím zamestnancov a ako člen vedenia, plánovať a realizovať strategický rozvoj celej organizácie spolu so zvyškom vedenia. Manažér/manažérka bude úzko spolupracovať s ostatnými oddeleniami CIKE, ako aj rozvíjať a udržiavať dobré vzťahy s externými zainteresovanými stranami, partnermi a cieľovou skupinou aktivít organizácie.

    KĽÚČOVÉ ZODPOVEDNOSTI:
    • Spolupracovať s riaditeľom a vedením pri implementácii, monitorovaní a rozvoji umeleckých, prevádzkových a finančných stratégií organizácie.
    • Efektívne implementovať programovú stratégiu CIKE.
    • Vypracovať, naplánovať a dodať vysoko kvalitný program činností, projektov a podujatí.
    • Niesť celkovú zodpovednosť za výskum, zostavovanie rozpočtu, uzatváranie zmlúv, správu a realizáciu programu CIKE.
    • Monitorovať a kontrolovať pokrok programového oddelenia podľa stanovených cieľov a pravidelne podávať reporty riaditeľovi.
    • Monitorovať, podávať reporty a zabezpečovať kvalitu všetkých aspektov programového oddelenia a jeho zamestnancov a reagovať na akékoľvek problémy týkajúce sa práce, bezúhonnosti a riadenia.
    • Spolu s riaditeľom ohodnotiť individuálny výkon zamestnancov programového oddelenia a zohľadniť rozvojové a vzdelávacie potreby na ročnej báze.
    • Spolu s riaditeľom udržiavať vzťahy s orgánmi verejného financovania a štatutárnymi orgánmi.
    • Udržiavať vzťahy so všetkými externými partnermi, zainteresovanými stranami a dodávateľmi programového oddelenia.
    • Spolupracovať s príslušnými zamestnancami vedenia s cieľom maximalizovať
    existujúce a rozvíjať nové zdroje financovania a komerčných príjmov.
    • Vykonávať akékoľvek ad hoc projekty a úlohy požadované v súlade so stanovenou stratégiou a celkovým rozvojom CIKE podľa pokynov riaditeľa alebo správnej rady.
    • Fungovať v rámci všeobecných stratégií určených správnou radou a riadiť programové oddelenie v rámci dohodnutých postupov a rozpočtových pokynov.
    • Podľa potreby sa zúčastňovať zasadnutí správnej rady.
    • Spolupracovať s vedúcim marketingu a marketingovým oddelením pri nastavovaní stratégií efektívnej propagácie aktivít programového oddelenia.
    • Reprezentovať CIKE na vhodných stretnutiach, konferenciách, podujatiach a festivaloch.
    • Pracovať v súlade s víziou a hodnotami CIKE a prispievať k rozvoju organizácie.
    • Priamo aj nepriamo prispievať k úspešnej implementácii politiky rovnakých príležitostí v rámci organizácie.

    Koho hľadáme

    MANAŽÉRSKE ZRUČNOSTI
    • Plánovanie, implementácia a kontrola
    • Spracovanie a analyzovanie informácií
    • Dôvera procesom strategického rozvoja a strategických zmien
    • Skúsenosť s prípravou a riadením rozpočtov nad €50,000

    MÄKKÉ ZRUČNOSTI
    • Preukázaná schopnosť viesť ľudí, inšpirovať a motivovať zamestnancov a tím
    • Schopnosť riadiť vzťahy s externým prostredím
    • Skúsenosť s riadením zamestnancov a dobrovoľníkov
    • Komunikačné zručnosti

    FUNDRAISING A FINANČNÉ ZRUČNOSTI
    • Skúsenosti s realizáciou projektov podporených z grantových schém EÚ a SK (výhodou)
    • Skúsenosť s vykazovaním rozpočtu

    OSOBNOSTNÉ PREDPOKLADY
    • Kreativita
    • Time management
    • Vynikajúce komunikačné schopnosti
    • Motivácia a schopnosť pracovať sám a v rámci tímu
    • Zmysel pre humor (výhodou)
    • Schopnosť efektívne pracovať pod tlakom
    • Flexibilný prístup k pracovnej dobe – možnosť práce vo večerných hodinách a počas víkendov

    SKÚSENOSTI
    • Minimálne 5 rokov praxe na relevantnej manažérskej pozícii, 3 roky praxe na vyššej riadiacej pozícii v kultúrnom a kreatívnom sektore
    • Skúsenosti s riadením úspešných národných a medzinárodných projektov/partnerstiev v kultúrnom alebo kreatívnom priemysle
    • Skúsenosti s rozsiahlou medzinárodnou spoluprácou (výhodou)
    • Skúsenosti s dosiahnutím nastavených cieľov
    • Strategické plánovanie a podávanie reportov
    • Dobré vzťahy s verejnosťou, skúsenosti s vystupovaním na verejnosti a v médiách (výhodou)
    • Práca s predstavenstvami, zainteresovanými stranami a vysokopostavenými profesionálmi v kultúrnom a kreatívnom priemysle
    • Manažovanie vzťahov medzi partnermi, klientmi a dodávateľmi
    • Skúsenosti s podávaním reportov ústne aj písomne financujúcim orgánom (výhodou)

    KVALIFIKÁCIE
    • Skúsenosti s medzinárodnou spoluprácou a medzinárodné kontakty vítané
    • Znalosť programov na tvorbu tabuliek a prezentácií
    • Prehľad v oblasti kultúrneho a kreatívneho priemyslu na Slovensku
    • Znalosť národných a európskych politík v oblasti kultúry a kreatívneho priemyslu
    • Znalosť platných právnych predpisov v oblasti ochrany zdravia a bezpečnosti pri práci (výhodou)
    • Znalosť súčasnej pracovnoprávnej legislatívy (výhodou)

    INÉ POŽIADAVKY
    • Záväzok k napĺňaniu vízie CIKE
    • Výborná úroveň angličtiny slovom aj písmom
    • Priateľská povaha, inteligencia a proaktívny prístup
    • Orientácia na občana a zákazníka
    • Orientácia na kvalitu výsledkov

    Kreatívna, dynamická a zodpovedná práca • Mladý a priateľský kolektív • Možnosť organizovať si pracovný čas (flexibilný pracovný čas, možnosť využívať prácu z domu) • Účasť na podujatiach (Art & Tech Days, konferencie, workshopy, vlastné teambuildingové aktivity) • Materiálne benefity (výpočtová technika, potrebné softvérové vybavenie, možnosť firemného bytu)

    Znalosť jazyka

    • - anglický - C1 - pokročilý

    Zručnosti

    • - MS Office - stredne pokročilý
    • - Projektový manažment - expert
    • - Kultúra a kreatívny priemysel - pokročilý

    Dodatočné informácie

    Prihlasovací formulár spolu so žiadosťou o zaradenie do výberového konania potrebné zaslať na office@cike.ck. Formulár si stiahnete na: http://bit.ly/Head_Program