Finance & Operations coordinator CIVITTA Slovakia

CIVITTA sa vymyká tradičným normám poradenských firiem v oblasti strategického manažmentu svojim dôrazom na talentovaný tím. Klientom zo súkromného aj verejného sektora tak pomáhame v dosahovaní vyššej efektívnosti, inovatívnosti a dynamickosti.
inovácie
financie
reporting
project
international
admin
projects
Miesto
Bratislava
Nástup
1. september 2021
Typ pracovnej ponuky
Trvalý pracovný pomer
Mesačná odmena
1 200 - 1 500 EUR brutto podľa doterajších skúseností + výkonnostný bonus založený na KPIs.
1200 - 1500 €

GROWNi je #NeziskovyProjekt. Ak si cez nás nájdeš prácu v komerčnej firme, tvoj nový zamestnávateľ prispeje na chod celej rozvojovej platformy. Ďakujeme, že sa hlásiš cez GROWNi a tým podporuješ našu #Udržateľnosť!

Náplň práce

Informácie o pracovnom mieste

Chceš byť súčasťou poprednej konzultačnej spoločnosti v oblasti strategického manažmentu v strednej a východnej Európe? Pridaj sa k nám!

Nástup možný od 1.9.2021.

Náplň práce, právomoci a zodpovednosti

- Koordinácia finančných operácií firmy – mzdy, sledovanie hotovostných tokov, finančné výkazníctvo atď.
- Spolupráca s projektovými lídrami na finančnom vykazovaní projektov a reporting
- Sledovanie súladu s medzinárodnými usmerneniami pre výkazníctvo v rámci skupiny Civitta
- Sledovanie finančných a administratívnych ukazovateľov firmy
- Príležitostná pomoc pri organizácií podujatí, marketingových aktivít a office managemente

Prihlás sa a začni budovať svoju kariéru v CIVITTE, získaj medzinárodné skúsenosti a môžeš ovplyvniť spoločnosť. Po vyplnení prihlášky ju náš tím posúdi a skontaktuje sa s tebou. Ak máš akékoľvek otázky ohľadne prihlášky, pošli email na sofia.krajcarova@civitta.com

Koho hľadáme

Požiadavky na zamestnanca

Pozícii vyhovujú uchádzači so vzdelaním

stredoškolské s maturitou
vysokoškolské I. stupňa
vysokoškolské II. stupňa

Vzdelanie v odbore

ekonómia, manažment, financie

Ostatné znalosti

Microsoft Office - expert
Microsoft Excel - expert

Počet rokov praxe

v oblasti finančného manažmentu, účtovníctva alebo podobnej oblasti 2

Osobnostné predpoklady a zručnosti

Schopnosť pracovať samostatne a aktívne a efektívne komunikovať
Znalosť MS Excel, MS Word, MS Outlook, MS PowerPoint

Náš úspech spočíva v talentovanom a nadšenom tíme profesionálov, ktorí robia CIVITTU úžasným miestom na prácu.

Zamestnanecké výhody, benefity

- Práca v poprednej medzinárodnej konzultačnej firme pôsobiacej v oblasti inovácií
- Flexibilný pracovný čas
- Medzinárodné tímy a projekty
- Nehierarchické pracovné prostredie
- Zmysluplné projekty s pozitívnym dopadom
- Zameranie na rast zamestnancov
- Zaujímavé platové podmienky
Viac o živote v Civitte sa dozviete na: https://civitta.com/careers

Znalosť jazyka

  • - anglický - B2 - stredne pokročilý
  • - slovenský - C2 - expert

Zručnosti

  • - MS Excel, MS Word, MS Outlook, MS PowerPoint - pokročilý

Dodatočné informácie

Výberový proces prebieha úvodným kolom interview v rámci ktorého bude uchádzačovi zadaná úloha v Microsoft Excel.

Detaily

  • Študent vysokej školy
  • Čerstvý absolvent vysokej školy
  • Mladý profesionál (prac. skúsenosti do 3 rokov od ukončenia VŠ)
  • Profesionál
15. aug 2021

O organizácii

Civitta Slovakia, a. s.

CIVITTA Slovakia (formerly known as Neulogy) is one of the Central European leaders in providing consulting services covering the entire innovation cycle. The company’s mission is to advise startups, ..