Asistent/ka - 4 hod denne (flexibilne)

Hlavným profilom je pomoc zahraničným investorom - štátne dotácie, fondy EÚ, prieskumy trhu. Odborné poradenstvo poskytujeme pre celý región Strednej a Východnej Európy. Spolupracujeme s investičnými agentúrami, ministerstvami, veľvyslanectvami, takže práca je veľmi pestrá a medzinárodná.
asistent
administratíva
office manager
Miesto
Bratislava alebo aj na diaľku (online)
Ihneď (dohodou)
Typ pracovnej ponuky
Čiastočný úväzok
Mesačná odmena
600 €

GROWNi je #NeziskovyProjekt. Ak si cez nás nájdeš prácu v komerčnej firme, tvoj nový zamestnávateľ prispeje na chod celej rozvojovej platformy. Ďakujeme, že sa hlásiš cez GROWNi a tým podporuješ našu #Udržateľnosť!

Náplň práce

Spoločnosť CEIS Slovakia hľadá šikovného nového kolegu / kolegyňu na vedenie našej malej kancelárie.

* zabezpečovanie plynulého chodu administratívnych prác
* administratívna a organizačná podpora kolegov
* jednoduchá fakturácia - príjmanie a vystavovanie, sledovane úhrad
* jednoduché bankové platby, vedenie finančného súhrnu
* komunikácia (písomná a telefonická) s materskou firmou a účtovníkom
* príprava prezentácií, podkladov, zmlúv a ponúk
* evidencia a zakladanie dokumentov
* prijímanie klientov a zabezpečenie meetingov v priestoroch firmy
* ostatné administratívne a operatívne zadania.

Koho hľadáme

Presnosť, komunikatívnosť, prehľad.

Znalosť (stredne pokročilá) anglického alebo maďarského jazyka je podmienkou.

Prečo si vybrať nás

* flexibilný pracovný čas
* možnosť čiastočne pracovať z domu
* práca v business centre Bratislavy

Znalosť jazyka

  • - anglický - B2 - stredne pokročilý
  • - maďarský - B2 - stredne pokročilý

Dodatočné informácie

1 výberové kolo osobne. Prosím zašlite životopis v slovenskom alebo anglickom alebo maďarskom jazyku.

  • Mladý profesionál (prac. skúsenosti do 3 rokov od ukončenia VŠ)
  • Profesionál

Manažér

LinkedIn profil

O organizácii

CEIS Slovakia s.r.o.

CEIS Slovakia patrí do skupiny Central European Investment Services s centrálou v Budapešti. Hlavným profilom je pomoc zahraničným investorom - štátne dotácie, fondy EÚ, prieskumy trhu. Odborné porade..