Junior marketér

Žilina alebo Bratislava alebo aj na diaľku (online)
Študent strednej školy, Študent vysokej školy
marketing
online marketing
video tvorba
tvorba contentu
social media
grafický dizajn
štúdium v zahraničí
student ambassador
Ihneď (dohodou)
nástup
Stáž pre študenta
typ pracovnej ponuky
50 - 200
EUR / mesiac
Výška závisí od skúseností a intenzity spolupráce.

GROWNi je #NeziskovyProjekt. Ak si cez nás nájdeš prácu v komerčnej firme, tvoj nový zamestnávateľ prispeje na chod celej rozvojovej platformy. Ďakujeme, že sa hlásiš cez GROWNi a tým podporuješ našu #Udržateľnosť!

Detaily

20. aug 2021

Manažér

LinkedIn Profil

Náplň práce

  1. Príprava obsahu na sociálne siete - Instagram, Facebook, Youtube, LinkedIn, napr. tvorba videí, grafiky či textov.

  2. Účasť na focus group aktivite a brainstormingu na pravidelnej báze.

  3. Aktívna propagácia štúdia v zahraničí na svojej škole a vo svojom okolí.

Máš pozitívny vzťah ku sociálnym sieťam, grafickému dizajnu, copywritingu prípadne tvorbe videí? Nečakáme, že budeš doma vo všetkých oblastiach, stačí ak sa aspoň jednej z nich venuješ v škole alebo ako svojmu hobby. Výhodou je, ak je cestovanie tvojou záľubou a láka ťa štúdium v zahraničí. Samostatnosť, zodpovednosť a kreativita ti nie sú cudzie.

Prečo si vybrať nás

Čo ti môžeme ponúknuť?

  • Možnosť učiť sa nové veci, získať prax a skúsenosti s marketingom.

  • Veľkú slobodu a flexibilitu spojenú s podporou a ochotou pomôcť z našej strany.

  • Možnosť realizovať sa – prichádzať s kreatívnymi nápadmi a riešeniami.

  • Na prvý pohľad to možno nie je vidieť, ale svojou prácou budeš meniť životy mladých ľudí k lepšiemu. Naozaj. Nejde o prázdnu frázu. Úspešné štúdium v zahraničí prináša oveľa lepšie kariérne možnosti. Rozširuje mladým obzory a ukazuje svet z inej perspektívy.

Znalosť jazyka

  • - anglický - B1 - mierne pokročilý

Zručnosti

  • - sociálne siete - stredne pokročilý
  • - tvorba videa - stredne pokročilý
  • - tvorba contentu a copywriting - stredne pokročilý

Dodatočné informácie

Pre bližšie info nás môžeš kontaktovať emailom na juraj@cambridgestudy.com, telefonicky na 0908 272 659 alebo sa dohodneme na Zoome :).