Junior project support

Kto sme a prečo si vybrať nás ?   Binary Confidence je elitná spoločnosť pôsobiaca v oblasti kybernetickej bezpečnosti, ktorá chráni kritickú infraštruktúru, európske inštitúcie a súkromné podniky. Sme rýchlo rastúca spoločnosť, ktorá v súčasnosti expanduje na svetové a európske trhy.
project management
cyber security
manager
support
Miesto
Bratislava
Ihneď (dohodou)
Typ pracovnej ponuky
Trvalý pracovný pomer
Mesačná odmena
Kompenzácia závisí od skúseností a schopností kandidáta/tky
1100 - 1500 €

GROWNi je #NeziskovyProjekt. Ak si cez nás nájdeš prácu v komerčnej firme, tvoj nový zamestnávateľ prispeje na chod celej rozvojovej platformy. Ďakujeme, že sa hlásiš cez GROWNi a tým podporuješ našu #Udržateľnosť!

Náplň práce

Chcel by si kariérne  rásť v oblasti manažovania projektov  kyberbezpečnosti?

Máme pre teba skvelú príležitosť. Naša spoločnosť Binary Confidence hľadá koordinátora projektov, ktorý bude plnohodnotnou súčasťou nášho expertného tímu. Tvojou úlohou bude spolupráca na plánovaní, koordinovaní projektov až po implementáciu a ich nasadenie.  V celom tomto procese bude veľmi dôležitá tvoja precíznosť a zodpovednosť, aby tvojej pozornosti neunikli detaily pri monitorovaní projektov, tvorbe rozpočtov a spracovaní pracovných výkazov.

Čo ťa u nás čaká?

Medzi tvoje hlavné úlohy bude patriť:

  • Zodpovednosť za správu a  evidovanie projektov v podnikovom systéme

  • Sledovanie vývoja projektov a ich jednotlivých úloh

  • Koordinácia zodpovedných osôb za jednotlivé projekty

  • Sledovanie a vyhodnotenie časového fondu pracovnej sily

  • Administratívne úlohy, ako plánovanie stretnutí s klientami, príprava reportov zo stretnutí

  • Kontrola a koordinácia projektovej dokumentácie

  • Príprava mesačných reportov pre vedenie spoločnosti ohľadom vývoja situácie

Koho hľadáme

V tejto práci sa nájdeš ak:

  • máš všeobecný prehľad  o IT a sektore kybernetickej ochrany,

  • máš schopnosť optimalizovať riešenia

  • dokážeš systematicky  myslieť a rýchlo pochopiť zložité systémy a postupy;

  • vieš pracovať samostatne a štrukturovane

  • vieš dobre komunikovať slovom aj písmom

Ak máš rad/a výzvy si  na správnom mieste. Okrem mnohých výhod, ktoré poskytujeme ti Binary Confidence ponúka pridanú hodnotu vo forme:

Profesionálnej podpory - budeš súčasťou rôznorodého  tímu, ktorý ti pomôže napredovať v rozvoji

Pracovných výziev - u nás máš možnosť pracovať na rôznych projektoch a úlohách

Priestor pre sebarealizáciu -  chceme vedieť tvoj názor. Naša spoločnosť poskytuje  zamestnancom možnosť  implementovať ich  nápady do  kľúčových podnikateľských aktivít a procesov.

Znalosť jazyka

  • - Anglický - B2 - stredne pokročilý

Zručnosti

  • - MS Office - pokročilý

Detaily

  • Čerstvý absolvent vysokej školy
  • Mladý profesionál (prac. skúsenosti do 3 rokov od ukončenia VŠ)

O organizácii

Binary Confidence s.r.o.

Binary Confidence is a fast-growing managed security services provider founded by professionals with government and private sector experience in combating security breaches, cyber fraud and cyber crim..