Wordpress developer

Bratislava alebo aj na diaľku (online)
Študent vysokej školy, Čerstvý absolvent vysokej školy, Mladý profesionál (prac. skúsenosti do 3 rokov od ukončenia VŠ), Profesionál
Spokojnosť našich kolegov je pre nás na prvom mieste, pretože len vtedy sú všetci spokojní. Preto má v AMCEFe každý možnosť vybrať si, kedy, odkiaľ a ako dlho bude pracovať. Dokonca aj to, či na danom projekte a v danej technológii chce robiť alebo nie.
wordpress
woocommerce
javascript
php
css
Ihneď (dohodou)
nástup
Trvalý pracovný pomer
typ pracovnej ponuky
1600 - 2400
EUR / mesiac
Suma je uvedená v čistom

GROWNi je #NeziskovyProjekt. Ak si cez nás nájdeš prácu v komerčnej firme, tvoj nový zamestnávateľ prispeje na chod celej rozvojovej platformy. Ďakujeme, že sa hlásiš cez GROWNi a tým podporuješ našu #Udržateľnosť!

Náplň práce

Do tímu hľadáme šikovného Wordpress developera, ktorý sa nebojí ani náročnejších integračných a optimalizačných úloh. Pozícia je vhodná pre absolventov ako aj pre študentov. Výhodou je fulltime, vieme sa však dohodnúť aj na part time.

Náplň práce:

- Vytvárať weby a e-shopy na základe dodaného dizajnu.

- Integrovať projekty s inými systémami (skladové hospodárstva, platobné brány, finančný sw, ...).

- Optimalizovať výkon, zabezpečiť rýchlosť zobrazenia a stabilitu pri vysokej návštevnosti.

- Z dôvodu udržania vysokej kvality kódu robiť code review kolegom.

- Odhadovať náročnosť implementácie.

- Komunikovať technické detaily s projektovým manažérom a v prípade potreby aj priamo s klientom.

- Viesť, učiť a dohliadať na juniornejších kolegov.

- V prípade záujmu zastrešiť po technickej stránke vývoj vybraných projektov.

- V prípade záujmu vyučovať na kurzoch programovania.

Koho hľadáme

Požiadavky:

- Pokročilá znalosť Wordpress a WooCommerce.

- Aktívna znalosť Javascript a PHP.

- Výborná znalosť CSS a cit pre detail.

- Skúsenosti s integráciou rôznych 3rd party softvérov.

- Znalosť Version Control nástroja.

- Skúsenosti s Jirou alebo iným nástrojom na manažment.

- Schopnosť komunikovať a pracovať v tíme.

- Proaktívny prístup k vzdelávaniu sa a zdieľaniu vedomostí.

- Výhodou sú skúsenosti s vedením technických tímov.

Prečo si vybrať nás

Benefity:

Top klienti - Pracujeme na zmysluplných projektoch pre známe firmy a zaujímavé startupy. Klientov si vyberáme a udržujeme s nimi veľmi dobré vzťahy založené na dôvere a otvorenej komunikácii.

Výber projektov a technológií - V AMCEFe máš vždy možnosť vybrať si, či na danom projekte chceš robiť alebo nie - pre nás je vždy na prvom mieste to, aby ľudí bavila práca, ktorú robia, pretože len vtedy sú všetci spokojní.

Flexibilný odpracovaný čas - Pracuješ koľko chceš, dôležité je len stihnúť urobiť to, na čom sa dopredu dohodneme.

Flexibilná pracovná doba - U nás pracuješ, kedy ti to vyhovuje, dôležitý je výsledok.

Neobmedzené dovolenky - Vždy sa vieme dohodnúť, keď sa to rieši v rozumnom predstihu.

Neobmedzený home office - Ak sa vieš doma sústrediť a naplánovať si prácu, môžeš neobmedzene pracovať z domu.

Príjemné kancelárie - Sídlime v dome v Bratislave v tichom prostredí s krásnym výhľadom a bezproblémovým parkovaním, máme tu chillout zónu a 2 terasy.

Multisport karta - V prípade záujmu je možné zabezpečiť Multisport karty pre teba, tvojich kamošov a rodinu.

Odbremenenie byrokracie - Zabezpečíme všetko, čo súvisí s prácou na živnosť, aby si sa mohol plne sústrediť na prácu, ktorá ťa baví.

Neobmedzený kariérny rast - Keď si šikovný, schopný a zodpovedný a máme na teba dobré ohlasy od klientov a kolegov, veľmi radi ťa proaktívne odmeníme zvýšením platu a rôznymi odmenami.

Vzdelávanie - Preplácame kurzy ako aj 50% času stráveného vzdelávaním sa v IT, aj keď to priamo nesúvisí s aktuálnymi projektami, pretože neustály rozvoj je pre nás veľmi dôležitý

Inovácie - Pravidelne organizujeme spoločné diskusie a školenia na nové technológie a nástroje, ktoré následne zavádzame na projektoch.

Realizácia vlastných nápadov - Máš zaujímavé nápady na projekty, ktoré podľa teba stoja za pokus? Poďme ich zrealizovať! U nás máš dvere otvorené.

Super kolektív - Nemáme prísne dané, kto je nadriadený a kto podriadený, všetci sme kolegovia a zároveň priatelia, ktorí si pomáhajú a podporujú sa.

Legendárne teambuildingy - Niekoľkokrát ročne organizujeme zaujímavé teambuildingy, ktoré sú dobrou príležitosťou pre lepšie utuženie vzťahov, ale aj oddych a rôzne zaujímavé zážitky.

Znalosť jazyka

  • - Anglický - B1 - mierne pokročilý