>
Dobrovoľnícky projekt stáž v tíme NextStep Science

stáž v tíme NextStep Science

Nezisková organizácia
social media marketing
strategické plánovanie
veda a výskum
Miesto
Bratislavský kraj
Ideálny začiatok projektu
Ihneď
Spôsob spolupráce
Osobné stretnutia, na diaľku (online)
Dĺžka projektu
dlhšiu dobu, aj niekoľko týždňov

Pomôž nám s ...

Pomôž nám "predať sa", osloviť a zaujať našu cieľovku! Písanie chytľavých príspevkov na sociálne siete, nastavovanie kampaní, SEO a reporty z analytics sú pre nás "španielska dedina".

Zatiaľ máme ...

Napriek tomu, že naše markeťáčky sú vlastne prerobené chemičky a biologičky, sa nám podarilo úspešne zorganizovať niekoľko kariérnych podujatí. V tíme sme všetko prírodovedci a marketing nie je to, v čom sme najlepšie. Avšak sme schopné a ochotné sa učiť, ideálne od niekoho, kto sa v tom vyzná lepšie a na našich vlastných úlohách.

Chceme dosiahnúť / Finálny výstup

Chceme mať nastavené všetky veci týkajúce sa marketingu potrebné na propagáciu našich podujatí a tiež dostať dobré rady a pravidelné usmernenia. Boli by sme veľmi radi, ak by si sa stal/a členom/členkou nášho tímu a zapojil/a sa do našich aktivít aj dlhodobejšie.

Keď sa pridáš k nám získaš / zažiješ / spoznáš / naučíš sa...

Získaš skúsenosť nie len z marketingu, ale aj s prácou s ľuďmi s inou odbornosťou. Spoznáš nových super ľudí mimo "svoju bublinu" a určite sa dozvieš veľa zaujímavostí o vede a prírode. Dostaneš príležitosť vyskúšať si riadenie svojho malého marketingového tímu a na našich eventoch sa stretneš s úspešnými osobnosťami slovenskej vedy.

Čo sa nám s tvojou pomocou podarí zmeniť / zlepšiť...

Aj s Tvojou pomocou sa nám podarí posunúť prostredie slovenskej vedy a inovácií k lepšiemu. Vďaka grafikám, ktoré vytvoríš, sa nám podarí zaujať viac šikovných prírodovedcov, ktorí neodídu pracovať mimo svoj odbor, alebo do zahraničia na dobu neurčitú. Spoločne im ukážeme všetky príležitosti, ktoré na nich čakajú doma na Slovensku. Kto vie? Možno práve vďaka Tvojej kampani zaujmeme mladého prírodovedca, ktorý o pár rokov urobí veľký objav a zlepší život mnohých ľudí.

Preferencie

3 hodín / týždenne
  • vysokoškoláka
  • mladého profesionála (prac. skúsenosti do 3 rokov od ukončenia VŠ)
  • profesionála
  • dlhšiu dobu, aj niekoľko týždňov
3. 7. 2022
24. 4. 2024

Podobné projekty