>
Dobrovoľnícky projekt Pomôž nám sa finančne stabilizovať

Pomôž nám sa finančne stabilizovať

Nezisková organizácia
finančná stabilita
stratégia
udržateľný rozvoj
Ideálny začiatok projektu
Ihneď
Spôsob spolupráce
Na diaľku (online)
Dĺžka projektu
dlhšiu dobu, aj niekoľko týždňov

Pomôž nám s ...

vytvorením udržateľného finančného plánu, s meraním a vyhodnocovaním našich vzdelávacích aktivít vo vzťahovej a sexuálnej výchove. Potrebujeme smerovať k finančnej stabilite, aby sme naše 30 ročné dobrovoľnícke fungovanie upevnili a ocenili.

Zatiaľ máme ...

Zatiaľ máme vypracované strategické ciele do roku 2026, ktoré chceme v oblasti finančnej stability dosiahnuť. Máme definované oblasti zdrojov financií a ich percentuálne rozloženie. Rovnako máme rozbehnuté workshopy, projekty a spolupráce, ktoré prispevajú k naplneniu cieľov, avšak potrebujeme konkrétne kroky, sledovanie, vyhodnocovanie a definovanie, na čo sa sústrediť viac. Máme víziu, avšak chýba nám guru finančného plánovania.

Chceme dosiahnúť / Finálny výstup

Naša organizácia potrebuje rozpracovaný finančný plán na niekoľko rokov, z ktorého budú vyplývať jasné kroky a ciele, ktoré potrebujeme dosiahnuť pre daný zdroj financii.

Keď sa pridáš k nám získaš / zažiješ / spoznáš / naučíš sa...

Spoločnosť pre plánované rodičovstvo sa snaží systematicky presadiť vzťahovú a sexuálnu výchovu a vďaka našej spolupráci, máš možnosť zažiť, čo všetko práca zmeny zdola prináša. Spoznáš neziskový sektor, aká je bežná realita fungovania, ako sa plánuje a pripavuje advokácia a navyše ti ponúkame zúčastniť sa na našom vzdelávaní zadarmo. Pripojíš sa do mladého, milenialského tímu s kopou energie, meniť veci k lepšiemu.

Čo sa nám s tvojou pomocou podarí zmeniť / zlepšiť...

Vďaka tebe môžeme 30 ročné úsilie našej organizácie konečne stabilizovať a nefungovať len na dobrovoľníckej práci, či občasných úspešných grantoch. S udržateľným finančným plánom budeme mať jasnejšiu cestu k vytvoreniu komunity, ktorej záleží na nestrannom, na faktoch položenom vzdelávaní o vzťahovej a sexuálnej výchove.

Preferencie

7 hodín / mesačne
  • vysokoškoláka
  • mladého profesionála (prac. skúsenosti do 3 rokov od ukončenia VŠ)
  • profesionála
  • dlhšiu dobu, aj niekoľko týždňov
8. 10. 2021

Podobné projekty