Dobrovoľnícky projekt Online stáž - editing videí a správca sociálnych médií

Online stáž - editing videí a správca sociálnych médií

Projekt / iniciatíva bez právnej formy
editing
video tvorba
videá
tiktok
marketing pre sociálne siete
sociálne siete
Ideálny začiatok projektu
Ihneď
Spôsob spolupráce
Na diaľku (online)
Min. dĺžka projektu
do 3 mesiacov

Pomôž nám s ...

Hľadáme stážistov ktorý sa zaujímajú o video editing & vytváranie kreatívneho contentu na sociálnych sieťach (TikTok). Cieľom je vytvárať krátke 30-60sec videá s avatarmi, čo pozostáva z vytvárania pútavého scenára, dabingu a editu na tému, ktorá je ti blízka, napr. videá zamerané na novinky a zaujímavosti zo sveta, lifehacky, rady a tipy o móde, učení sa jazykov, gaming alebo hocijaká iná téma. Ideálne je držať sa jednej témy, aby sa postupne budovalo stále publikum fanúšikov. Tu je LINK na tvorcu takýchto videí na ukážku - https://www.tiktok.com/@frever_games/video/7002993662787407109?is_copy_url=1&is_from_webapp=v1&lang=en

Chceme dosiahnúť / Finálny výstup

Časová flexibilita je tu kľúčová, keďže ide o vytváranie obsahu na dennej báze. Taktiež preferujeme editovanie videí v Aplikácii Frever Beta, ktorá je dostupná na stiahnutie len v Apple zariadeniach s novším operačným systémom, ale nie je to podmienkou.

Keď sa pridáš k nám získaš / zažiješ / spoznáš / naučíš sa...

Ak si sa v tomto našiel a je to tvoja vášeň, neváhaj s nami zdieľať svoje znalosti a prispieť nám s nimi do tímu. Tešíme sa na našu spoluprácu!

Preferencie

1 hodín / denne
  • stredoškoláka
  • vysokoškoláka
  • mladého profesionála (prac. skúsenosti do 3 rokov od ukončenia VŠ)
  • profesionála
  • do 3 mesiacov