Dobrovoľnícky projekt Nová online relácia hľadá editora/ku epizód

Nová online relácia hľadá editora/ku epizód

Projekt / iniciatíva bez právnej formy
strih videa
cit pre detail
umelecké cítenie
dramaturgia
online vzdelávanie
Ideálny začiatok projektu
Ihneď
Spôsob spolupráce
Na diaľku (online)
Min. dĺžka projektu
do 6 mesiacov

Pomôž nám s ...

Ahoj,

hľadám osôbku, ktorá sa nadchne pre tento projekt. Niekoho, kto ovláda (aspoň základy) strihu videa. Neočakávamč automaticky profesionála ale niekoho, kto je ochotný na sebe pracovať a zlepšovať sa. (A neustále vylepšovať aj výsledný produkt.) Určite by však bolo vhodné, aby si už mal/a postrihaných zopár videí. Pri práci na tomto projekte nadobudneš cenné skúsenosti.

Online relácia bude vychádzať jedenkrát týždenne. Tvojou úlohou v tomto projekte bude strihať, editovať jednotlivé epizódy. (Prosím, dôkladne si premysli, koľko času môžeš venovať tomuto projektu. Ja od teba očakávam strih približne dvoch epizód mesačne, no dôležité je, aby si s nami o tom komunikoval/a, dá sa, samozrejme, dohodnúť aj na inej frekvencii.)

Jedna epizóda bude mať od 10 do 15 minút, v ktorých sa budeme venovať jednej konkrétnej téme. Tú budeme podporovať faktami, štatistikami, výskumami ale aj praktickými skúsenosťami a príbehmi zo života. Všetko povedané bude dopĺňané vhodným, zaujímavým a zábavným vizuálom. Sme otvorení všetkým tvojím nápadom.

Najprv začneme skúšobnou epizódou. Vôbec sa toho nemusíš báť. Povieme si, ako budeme fungovať a pokiaľ s tým budú obe strany spokojné, dohodneme sa na spolupráci.

V prípade, že sa dohodneme na spolupráci rátaj s tým, že tvojou úlohou bude zeditovať cca jedno až dve videá mesačne. K dispozícii budeš mať, samozrejme, aj scenár.

Veľmi sa na teba tešíme. Napíš mi a môžeme o tom nezáväzne pokecať.

Zatiaľ máme ...

Preferencie

20 hodín / mesačne
  • stredoškoláka
  • vysokoškoláka
  • profesionála
  • do 6 mesiacov
  • do 9 mesiacov
  • do 12 mesiacov