>
Dobrovoľnícky projekt Marketingový pracovník

Marketingový pracovník

Start-up
Marketing
Miesto
Trnavský kraj
Ideálny začiatok projektu
Ihneď
Spôsob spolupráce
Na diaľku (online)
Dĺžka projektu
dlhšiu dobu, aj niekoľko týždňov

Pomôž nám s ...

Ponúkame možnosť pracovať na projekte, ktorý potrebuje mladého človeka, ktorý má záujem vyskúšať si všetky svoje vedomosti z marketingu a pomôcť nám dať vedieť o našej organizácií a jej myšlienke. Zároveň našu marketingovú stratégiu obohatí o aktivity, ktoré pomôžu našu víziu posunúť tam, kde bude pomáhať.

Zatiaľ máme ...

Náš produkt je hotový a pripravený na používanie.

Chceme dosiahnúť / Finálny výstup

Výsledok našej spolupráce je zviditeľnenie našej značky, dosiahnutie viac spoluprác s našou organizáciou, získať zákazníkov.

Keď sa pridáš k nám získaš / zažiješ / spoznáš / naučíš sa...

Spoluprácou s nami sa môžeš zúčastniť premeny start upu na fungujúcu spoločnosť. Môžeš zistiť, ktoré marketingové nástroje skutočne prinášajú výsledky. O obchodný zisk, ktorý by bol dosiahnutý, sa radi rozdelíme. Možno sa staneš súčasťou našej spoločnosti ako zakladateľ marketingového oddelenia.

Čo sa nám s tvojou pomocou podarí zmeniť / zlepšiť...

S tvojou pomocou definitívne vyriešime situáciu s finančnou gramotnosťou na školách, pretože im poskytneme program, s ktorým budú vedieť pracovať pedagógovia. Predajcov poistných a úverových zmlúv zmeníme na ľudí používajúcu finančnú inteligenciu. A konečného spotrebiteľa vzdelaného, ktorý bude rozumieť tomu, čo si kupuje a podpisuje.

Preferencie

  • vysokoškoláka
  • mladého profesionála (prac. skúsenosti do 3 rokov od ukončenia VŠ)
  • dlhšiu dobu, aj niekoľko týždňov
27. 7. 2023

Podobné projekty