>
Dobrovoľnícky projekt Hľadáme skúseného content creatora na pomoc so sociálnymi sieťami (Facebook, Instagram, LinkedIn)

Hľadáme skúseného content creatora na pomoc so sociálnymi sieťami (Facebook, Instagram, LinkedIn)

Nezisková organizácia
Marketing
tvorba contentu
social media
social media marketing
Ideálny začiatok projektu
Ihneď
Spôsob spolupráce
Na diaľku (online)
Dĺžka projektu
dlhšiu dobu, aj niekoľko týždňov

Pomôž nám s ...

Do nášho tímu hľadáme šikovného Content Creatora!

Mary's Meals je charitatívne hnutie, ktoré pomáha zaistiť jedno plnohodnotné jedlo pre deti najchudobnejších krajín sveta, v mieste ich vzdelávania (v školách).

Táto úloha zahŕňa riadenie manažmentu našej organizácie na sociálnych sieťach, vývoj stratégie na zapojenie nášho publika a vytváranie obsahu, ktorý rezonuje s naším cieľovým publikom. Ako tvorca obsahu budeš mať za úlohu vyvíjať a poskytovať pútavý, informatívny a presvedčivý obsah v rôznych médiách, ako napríklad Facebook, Instagram, LinkeIn. Táto pozícia si vyžaduje odbornejšie znalosti v oblastiach, ako je písanie, úprava textu, grafický dizajn, digitálny marketing a analýza. Budeme veľmi radi, ak máš vášeň pre marketing na sociálnych sieťach, zmysel pre detail a silné komunikačné schopnosti.

Tvoje primárne ciele v tejto úlohe budú zahŕňať vytváranie a produkciu obsahu, ktorý sa vzťahuje na značku a správu, vytváranie pôsobivých vizuálov a optimalizáciu obsahupre vyhľadávače. Očakáva sa tiež, že budeš mať prehľad o novinkách v odvetví, trendoch a vývoji.

Na starosť by si mal/a:

  • Vypracovanie stratégie sociálnych sietí a vytvorenie obsahového kalendára

  • Vytváranie pútavých príspevkov a obsahu, ktorý naše cieľové publikum zaujme

  • Realizácia kampaní a meranie dopadu

  • Rozvíjanie kreatívnych nápadov na rozšírenie nášho publika

  • Analýza dát zo sociálnych sietí a pravidelné informovanie o publiku a dopade príspevkov

Ponúkame akékoľvek rady, mentoring a všetko, čo budeš k práci potrebovať. :)

Nemusíš mať na starosti všetky zo spomínaných sociálnych sietí (Facebook, Instagram, LinkedIn). Napíš mi, ktoré by si rád/rada spravovala a aké máš skúsenosti a časové možnosti. Radi by sme rozbehli aj TikTok, tak ak máš s ním skúsenosti, budeme veľmi radi!

Zatiaľ máme ...

Nášho Social Media Managera, ktorý však má plné ruky práce a rád by mal pri sebe pomocnú ruku, na ktorú sa vie spoľahnúť. Máme funkčný Facebook, Instagram a LinkedIn, ktoré by však potrebovali novú stratégiu a plán na plánované kampane, ktoré budú zastrešovať obsah sociálnych sietí v období minimálne počas roka 2023.

Chceme dosiahnúť / Finálny výstup

Oslovenie a dosah na nové, potencionálne publikum, no taktiež staranie sa o naše už existujúce publikum. Tvoriť zaujímavý obsah, vedieť publikum osloviť textovo, no aj vizuálne.

Keď sa pridáš k nám získaš / zažiješ / spoznáš / naučíš sa...

Získaš super kolektív, ktorý ťa podporí vo všetkom a bude sa vždy snažiť pomôcť najviac ako to pôjde. Taktiež získaš skúsenosť s prácou v neziskovom sektore, ktorý má medzinárodný dopad a budeš môcť komunikovať so zahraničnými pobočkami, zdieľať s nimi nápady a skúsenosti.

Bližšie info: alexandra.kozacik@marysmeals.org ; 0903 224 290

Čo sa nám s tvojou pomocou podarí zmeniť / zlepšiť...

K dnešnému dňu viac ako 64 miliónov detí žije v extrémnej chudobe. Akákoľvek pomoc z vašej strany dokáže pomôcť toto číslo znížiť a pomôcť tak hladujúcim. Dostanú nie len jedlo, ale aj vzdelanie.

Preferencie

2 hodín / denne
  • vysokoškoláka
  • mladého profesionála (prac. skúsenosti do 3 rokov od ukončenia VŠ)
  • profesionála
  • stredoškoláka
  • dlhšiu dobu, aj niekoľko týždňov
25. 1. 2023

Podobné projekty