>
Dobrovoľnícky projekt Dobrovoľníci v týždennom tábore pre vážne choré deti júl 2023

Dobrovoľníci v týždennom tábore pre vážne choré deti júl 2023

Nezisková organizácia
šťastie detí
tabory
úsmev
zmysluplná práca
Miesto
Bratislavský kraj
Ideálny začiatok projektu
20. 7. 2023
Spôsob spolupráce
Osobné stretnutia
Dĺžka projektu
dlhšiu dobu, aj niekoľko týždňov

Pomôž nám s ...

Hľadáme dobrovoľníkov, ktorí nám 20. - 29. júla pomôžu vytvoriť z nášho špeciálneho táborového areálu v Hatvani (Maďarsko) maximálne bezpečné a šťastné miesto pre 70 onkologicky chorých detí, a to počas programu s viac ako 20-ročnou tradíciou, plnom letných dobrodružstiev a nečakaných zázrakov. Prihlásiť sa môžeš do 20. marca.

Zatiaľ máme ...

Aké podmienky musíš spĺňať?

  • vek: min. 20 rokov

  • pozitívny a chápavý vzťah k deťom

  • keďže ide o tábor pre deti zo Slovenska v zahraničí (v Maďarsku), je dôležité, aby dobrovoľníci ovládali slovenčinu aj angličtinu a mohli sa tak dorozumieť s maďarskými dobrovoľníkmi

  • časová dostupnosť počas celého trvania tábora plus ochota absolvovať školenie deň pred táborom (je teda potrebné byť v Hatvani - v Maďarsku 20. júla. Tábor končí pre dobrovoľníkov 29. júla

Chceme dosiahnúť / Finálny výstup

Dobrovoľníkov vyškolíme, aby si zážitok z interakcie s deťmi užili obe strany. Máme rôzne zamerania, takže si môžeš vybrať z viacerých 'pozícií'.

Keď sa pridáš k nám získaš / zažiješ / spoznáš / naučíš sa...

Byť dobrovoľníkom v Bátor Tábore je zážitok na celý život. V maďarskej Hatvani (blízko Budapešti), kam Ťa dopravíme autobusom, organizujeme terapeutické prázdninové tábory pre vážne choré deti (prevažne s onkologickými ochoreniami), kde im sprostredkúvame život meniace zážitky.  

Čo sa nám s tvojou pomocou podarí zmeniť / zlepšiť...

Okrem toho, že ako dobrovoľník či dobrovoľníčka dokážeš pomocou programov prinášať vážne chorým deťom radosť a dodávať odvahu, zaručene tábor zmení aj Tvojživot. Naši dobrovoľníci sa stávajú súčasťou rozmanitej skupiny približne 100 ľudí, ktorá pracuje s jedným cieľom – vďaka zážitkom pomôcť zmeniť životy vážne chorých detí. Vďaka tejto skúsenosti sa naučíš veľa o sebe a o svojich hraniciach a rovnako ako naši táborníci, zistíš, že aj Ty si hrdinom :-)

Preferencie

40 hodín / týždenne
  • vysokoškoláka
  • mladého profesionála (prac. skúsenosti do 3 rokov od ukončenia VŠ)
  • profesionála
  • dlhšiu dobu, aj niekoľko týždňov
17. 3. 2023
2. 7. 2023

Podobné projekty