>
Dobrovoľnícky projekt Cestovateľský festival Cestou necestou v Bratislave 1-2-3 marca

Cestovateľský festival Cestou necestou v Bratislave 1-2-3 marca

Nezisková organizácia
travelling
cestovanie
víkendové dobrovoľníctvo
prezentácie
Miesto
Bratislavský kraj
Ideálny začiatok projektu
marec 2024
Spôsob spolupráce
Osobné stretnutia
Dĺžka projektu
krátkodobo, resp. max 3 konzultácie

Pomôž nám s ...

Baví ťa geografia, cestovanie, spoznávanie iných kultúr, cestopisy či ochutnávanie rôznych jedál? Rád by si sa inšpiroval od skúsených cestovateľov? Pridaj sa k nám na tri dni (piatok 1.3 - sobota 2.3 - nedeľa 3.3) plné cestovateľských prednášok a diskusií a staň sa súčasťou tímu dobrovoľníkov. Zapojiť sa môžeš do celého radu aktivít. Záleží iba na Tvojej preferencii, časových možnostiach a schopnostiach.

Chceme dosiahnúť / Finálny výstup

Na výber ponúkame nasledovné "stanovištia":

- Predajca vstupeniek - budeš zodpovedný/á za kontrolu elektronicky zakúpených vstupeniek na festival a za predaj vstupeniek na mieste.

- Predajca tovaru - budeš zodpovedný/á za predaj nášho merch-u, cestovných sprievodcov, cestopisných kníh, cestovného vybavenia, snackov či nápojov

- Moderátor - budeš mať na starosti informovanie publika o programe, predstavenie/uvedenie rečníkov pred každou prezentáciou, moderovanie otázok po prezentácii, dodržiavanie časového harmonogramu, vyhlasovanie prestávok

- Fotograf - kvalitných fotografií z našich podujatí nie je nikdy dosť :)

- Tvorca videí - budeš zodpovedný/á za zachytávanie celkovej atmosféry podujatia, ktoré potom použijeme v našich propagačných videách

- Techická podpora - budeš zodpovedný/á za technické zabezpečenie festivalu v jednotlivých sálach (projektor, mikrofón, nahrávanie atď.)

- Remitenda - budeš zodpovedný/á za distribúciu časopisov partnerov na festivale (podmienkou je mať vodičský preukaz a vlastné auto)

Ideálne, ak sa vieš zúčastniť celého festivalu, ale nie je to podmienka. Viac info o programe festivalu nájdeš na našom webe alebo Facebookovej stránke.

Ak ťa ponuka zaujala, daj nám o sebe vedieť vrátane dní a časových úsekov, kedy môžeš prísť + aj oblasti, kde by si rád/rada pomáhal/a.

Keď sa pridáš k nám získaš / zažiješ / spoznáš / naučíš sa...

- Budeš mať príležitosť zúčasniť sa festivalu zadarmo a po dohode s ostatnými dobrovoľníkmi si tak pozrieť prednášku, ktorá ťa zaujíma

- Získaš neoceniteľné skúsenosti s organizovaním podujatí

- Stretneš sa s mnohými podobne zmýšľajúcimi ľuďmi

- Nájdeš inšpiráciu a neoceniteľné informácie pre svoje budúce cesty

- Nájdeš potenciálnych parťákov na cestovanie a/alebo priateľov na celý život

Preferencie

  • stredoškoláka
  • vysokoškoláka
  • mladého profesionála (prac. skúsenosti do 3 rokov od ukončenia VŠ)
  • profesionála
  • krátkodobo, resp. max 3 konzultácie
23. 1. 2024

Podobné projekty