Marketingová stratégia pre vzťahovú a sexuálnu výchovu

Nezisková organizácia
marketing
marketingová komunikácia
komunikačná a marketingová stratégia
Miesto
Bratislavský kraj
Ideálny začiatok projektu
Ihneď
Spôsob spolupráce
Osobné stretnutia, na diaľku (online)
Min. dĺžka projektu
do 3 mesiacov

Pomôž nám s ...

Hľadáme šikovného človeka, ktorý nám pomôže nastaviť náš marketing tak, aby sa témy rešpektu, zdravia a bezpečia dostali k mládeži, aj dospelým. Robíme inovatívne workshopy vzťahovej a sexuálnej výchovy - vzdelávanie a sex ed máme v malíčku, s marketingom potrebujeme troška pohnúť. Poď do toho s nami, bude to pekné.

Zatiaľ máme ...

Vzťahovej a sexuálnej výchove v školách aj mimo nich sa venujeme už nejaký ten rok a pokúšame sa o kvalitný rebrand. Podarilo sa nám nadviazať medzinárodné spolupráce, zamakať na intagrame, webe, byť v niekoľkých online aj printových médiách, máme partnerstvá aj s lokálnymi ľudskoprávnymi organizáciami. Šírime osvetu o sexuálnom zdraví, rešpekte a súhlase, tam sme najviac doma. Teraz chceme vybudovať (a postupne napĺňať) marketingovú stratégiu tak, aby bolo jasné, že robíme super robotu (lebo robíme) a vzťahovú a sexuálnu výchovu v školách už fakt treba ako soľ (lebo treba). Sám/sama v tom nebudeš, no tvoju pomoc veľmi potrebujeme a necháme si od teba poradiť.

Chceme dosiahnúť / Finálny výstup

Výsledkom našej spolupráce by mala byť komunikačná/marketingová stratégia s jasnými krokmi, ako ju napĺňať. Ak prídeš s ďalšími vstupmi, nápadmi, možnosťami či feedbackom, ochotne ťa budeme počúvať.

Keď sa pridáš k nám získaš / zažiješ / spoznáš / naučíš sa...

Budeš členom/členkou veľmi unikátneho tímu, taká je pravda. Na Slovensku nie je organizácia ani jednotlivci, ktorí by robili to, čo robíme my, preto budeš mať možnosť stáť pri zrode výnimočných projektov. Sme navyše členská organizácia International Planned Parenthood Federation, čo tiež niečo znamená.

Okrem toho ti ponúkame férovú komunikáciu, rešpekt, spoznáš vynikajúce odborníčky a odborníkov na témy vzťahovej a sexuálnej výchovy. Ak prípadne zistíš, že sa ti s nami fakt páči (to sa skôr asi stane), radi budeme hľadať možnosti, ako sa u nás realizovať aj ďalej.

Čo sa nám s tvojou pomocou podarí zmeniť / zlepšiť...

Ak nám pomôžeš nastaviť našu marketingovú stratégiu ozaj dobre, bude to mať dopady nielen na našu organizáciu, ale najmä na jej cieľové skupiny - pomôžeš nám šíriť dôležité info o prevencii násilia a obťažovania, o zdraví, bezpečí, súhlase, sexualite, sexuálnych a reprodukčných právach a ďalších témach. Predstav si, koľko dobra to vie narobiť.

Preferencie

1 hodín / denne
  • vysokoškoláka
  • mladého profesionála (prac. skúsenosti do 3 rokov od ukončenia VŠ)
  • profesionála
  • do 3 mesiacov
  • do 6 mesiacov

O organizácii

Spoločnosť pre plánované rodičovstvo
Nezisková organizácia
Klincová 35
82108 Bratislava
Slovensko
Webové stránky
Profil organizácie