Vladana Hrivnakova

Novinár na voľnej nohe
Falmouth University , Falmouth , Professional writing , 2012
Ružomberok

Prečo som na GROWNi

Marketing, žurnalistika, copywriting, kontent, a písanie a písanie. Kontent je super vec, rada hľadám nové veci a témy, ktoré môžem zdieľať s inými. Alebo lepšie povedané neviem prestať. A to konkrétne dve veci - sebavzdelávanie a neustále hľadanie nových zaujímavých tém. Mojím poslaním v živote je neustále sa učiť nové veci a preto som aj na Growni. A ako druhé, tiež často hľadám možnosti zúčastniť sa nových zaujímavý projektov, či už ide o dobrovoľničenie alebo organizácia podujatí. Chcem podporiť ostatných v cieli - spraviť zo Slovenska viacej diverznú a modernú krajinu, ktorá bude otvorená novým možnostiam a novým kultúram.

S čím viem ako dobrovoľník pomôcť

marketing, content, writing, žurnalistika

Viac o mne

Momentálne imigrant v USA, ale stále Slovák, ktorý nechce stratiť svoje slovenské korene, nechce zabudnúť na Slovensko a chce mu neustále pomáhať. Môj zámer odísť do Usa nebol motivovaný nenávisťou ku Slovenku, ale skôr tým, že môj priateľ je z USA, slovenský jazyk ešte nevie a musí najprv splatiť svoje študentské dlhy...

I napriek tomu mám dosť migračné tendenciami. Verím, že treba cestovať a spoznávať nové kultúry, lebo iba tak vieme oceniť čo máme doma a vďaka týmto novým skúsenostiam vieme pomôcť iným. Okrem toho some bola na Erasme v UK, pracovala som v Keni, bola som na projektoch vo Veľkej Británii a Bulharsku. Angličtina je už môj druhý rodný jazyk, nemám síce Cambridge certifikát, ale zas mám na Reddite karmu cez 250 000 iba vďaka komentovaniu. Okrem toho stále pôsobím ako dobrovoľník pre niektoré slovenské organizácie. Pomáhať sa dá aj na diaľku.

Na Growni som aj pretože hľadám cheap a rýchle možnosti tool na získavanie informácii ako zlepšiť svoje projety v neziskovej sfére. Ako viete, non-profit a charita často nemá peniaze na rozhadzovanie. Tiež by sme chceli aby nám šéfovci zaplatili drahý SEO alebo marketing kurz, ale no, skôr treba radšej vyplatiť vyťažených projektových asistentov.

Kľúčové slová o mne

copywriter
content development
vzdelávanie
public speaking
cestovanie
non-profit
žurnalistika
tvorba textov
komunikácia
žurnalistika
thinking creatively
idea making
dobrovoľníctvo
inklúzia

Pracovné skúsenosti

Festival administrator @ Screening rights Film Festival
Birmingham
2017 - 2017
Communication and projects assistant @ Amber initiatives
Plymouth
2016 - 2017
Komunikačný pracovník @ Človek v ohrození
Nakuru
2014 - 2015
Novinár na voľnej nohe
Bratislava
2009 - 2019
Inštruktor @ Skiti
Donovaly
Šport je skvelá vec, a ako doplnkový side job je inštruktorovanie najlepšie. Sme von, stále športujeme, a keďže sa nám stále menia klienti tak sa ani nenudíme.
2006 - 2019

Vzdelanie

Vysokoškolské
MA, Professional writing
Falmouth University , Falmouth
2011 – 2012
Magister umenia, Audiovizuálne štúdia
Vysoká škola múzických umení , Bratislava
2007 – 2012

Doplnkové aktivity a úspechy

Mladiinfo Ambassador 2020
Súčasťou skvelého tímu Mladiinfo v roku 2020. Korona nás síce stopla, ale my sme sa snažili aj tak.
2020
Fatima Al-Fihri volunteer
Bringing the word of education to everyone. That was our motto.
2020

Preferencie

3 hodín / týždenne
  • neziskovke, škole
  • do 3 mesiacov
  • na ďiaľku (online)